Gorąco w Chorzowie. Taczka dla działaczy Ruchu

Przy Cichej zapowiada się gorący koniec wiosny i początek lata. Kibice Ruchu Chorzów nie akceptują poczynań obecnych działaczy. W piątek przed bramą przy trybunie głównej postawiono taczkę. Fani domagają się odejścia zarządzających klubem.

Michał Piegza
Michał Piegza
stadion Ruchu Chorzów Newspix / Lukasz Laskowski / PressFocus / Na zdjęciu: stadion Ruchu Chorzów
Stosunki na linii kibice - działacze Ruchu Chorzów są coraz bardziej napięte. Kilkanaście dni temu przedstawiciele fanów Niebieskich przekazali Radzie Nadzorczej żądania. Postulaty mają zostać zrealizowane do końca maja. Wkrótce ma się odbyć spotkanie przedstawicieli kibiców z zarządem.

Czytaj także: II liga: Ruch Chorzów w III lidze. Kibice... opuścili trybuny

W piątek chorzowscy fani po raz kolejny wyrazili swoje oburzenie sytuacją, do jakiej doprowadzony został Ruch, 14-krotny mistrz Polski. Na stadionie, przed bramą wjazdową na parking przy trybunie głównej, postawiono taczkę. Do niej doczepiono kartkę, gdzie kibice domagają się odejścia z Ruchu prezesa Jana Chrapka, dyrektora Marka Mandli oraz jednego z członków Rady Nadzorczej Janusza Patermana.Przypomnijmy, że w ostatnich trzech sezonach Ruch Chorzów zaliczył trzy spadki. W sezonie 2016/2017 Niebiescy spadli z ekstraklasy, rok później z I ligi. W kończących się rozgrywkach Ruch nie ma już szans na utrzymanie się w II lidze i kolejny sezon, po raz pierwszy w 99-letniej historii, Niebiescy rozpoczną na szczeblu regionalnym.

ZOBACZ WIDEO "Druga połowa". Legia Warszawa walczy o mistrzostwo Polski. "Jesteśmy w szalenie trudnej sytuacji"


Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

Ruch Chorzów przy obecnych działaczach jest w stanie się podnieść?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×