Liga Europy. Napastnik Legii kontuzjowany. Źle to wygląda

Vamara Sanogo w meczu z College Europa doznał kontuzji kolana i wszystko wskazuje na to, że napastnik Legii Warszawa nie wróci szybko na boisko.

Mateusz Skwierawski
Vamara Sanogo (z lewej) PAP / Leszek Szymański / Na zdjęciu: Vamara Sanogo (z lewej)
Sanogo został zmieniony przez Aleksandara Vukovicia w drugiej minucie doliczonego czasu gry pierwszej połowy. Mecz z College Europa w I rundzie eliminacji Ligi Europy zakończył się remisem 0:0.

- Niestety uraz Vamary wygląda na poważniejszą kontuzję, chodzi tu o więzadła w kolanie. Ból, który czuje, i to, jak się zachowywał tuż po urazie, świadczy, że to może być coś poważnego, ale badania wykażą, co dokładnie się stało - komentował Vuković zaraz po spotkaniu podczas konferencji prasowej.

Napastnik dwa ostatnie sezony spędził na wypożyczeniu w Zagłębiu Sosnowiec. W poprzednich rozgrywkach strzelił 11 goli w ekstraklasie i trenerzy Legii zdecydowali się sprowadzić go do Warszawy i dać szansę w pierwszym zespole.

Liga Europy. Europa FC - Legia Warszawa. Carlitos zaskakuje. "Jestem dumny z drużyny"

Do meczu pucharowego Sanogo zagrał w Legii tylko raz - dwa lata temu w spotkaniu o Superpuchar Polski z Arką Gdynia. Później zawodnik wystąpił jeszcze w dwóch meczach trzecioligowych rezerw i odszedł do Zagłębia.

Rewanżowe spotkanie wicemistrzów Polski z College Europa odbędzie się 18 lipca w Warszawie.

Liga Europy. Europa FC - Legia Warszawa: kompromitujący remis wicemistrza Polski (wynik)

Czy Legia wygra w rewanżowym meczu z College Europa?