Audi Cup. Thomas Mueller ośmieszył obronę Fenerbahce Stambuł (wideo)

Thomas Mueller u progu sezonu prezentuje wysoką formę. W meczu Audi Cup pomiędzy Bayernem Monachium i Fenerbahce Stambuł (6:1) w pojedynkę ośmieszył obronę rywali.

Łukasz Witczyk
Robert Lewandowski i Thomas Mueller Newspix / PIXATHLON / Na zdjęciu: Robert Lewandowski i Thomas Mueller
Niemiec na boisku pojawił się w 20. minucie, ale już po pół godziny gry zaliczył hat trick. Thomas Mueller strzelał bramki w 31, 44 i 59 minucie. Najpierw przejął piłkę wyprowadzaną przez obrońcę Fenerbahce Stambuł i pokonał bramkarza, następnie na gola zamienił rzut karny, a przy trzecim trafieniu zabawił się z obroną tureckiego zespołu.

Piłkarz Bayernu Monachium w 59. minucie urwał się spod opieki obrońców. Niepilnowany dostał piłkę i posłał ją nad wychodzącym z pola karnego bramkarzem. Zawodnicy Fenerbahce tylko patrzyli na siebie i obserwowali jak piłka wpada do siatki.

Bramka Thomasa Meullera z meczu Bayern - Fenerbahce:

Bayern wygrał 6:1 i awansował do finału Audi Cup. W środę mistrz Niemiec zagra o triumf na własnym stadionie z Tottenhamem, który pokonał 1:0 Real Madryt. Początek meczu o 20:30.