KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Wiceprezes Ruchu Chorzów napisał piosenkę. Przy Cichej prawie jak na Titanicu

Ważą się losy obecnego Ruchu Chorzów, kibice postawili działaczom warunki przerwania bojkotu. Tymczasem w nocy ze środy na czwartek wiceprezes klubu na kibicowskim forum zamieścił napisaną przez siebie piosenkę.

Michał Piegza
Michał Piegza
strajkujący pracownicy Ruchu Chorzów, w tym pierwsza drużyna WP SportoweFakty / Michał Fabian / Na zdjęciu: strajkujący pracownicy Ruchu Chorzów, w tym pierwsza drużyna
Statek Ruch Chorzów tonie, ale orkiestra, niczym na Titanicu, nie zamierza przestać grać. Działacze, wbrew woli większości kibiców, chcą ratować obecną spółkę, ale bez wpłaty środków przez dwóch akcjonariuszy, licząc jedynie na fundusze z miasta.

Czytaj także: Rzecznik Ruchu Chorzów: Koniec już blisko

Na forum kibicowskim aktywnie udziela się, piastujący od trzech tygodni stanowisko wiceprezesa, Marcin Waszczuk. Jednak problem w tym, że emerytowany wojskowy nie odpowiada na zadawane przez kibiców, często niewygodne dla akcjonariuszy, pytania, a jedynie nawołuje do porozumienia. Stanowisko fanów jest klarowne: spłata powstałego w ostatnim czasie zadłużenia przez udziałowców, z własnych pieniędzy i nie jako pożyczki.

Tymczasem w nocy ze środy na czwartek Waszczuk zamiast odpowiedzieć na szereg zadawanych mu pytań opublikował słowa piosenki, którą kibice mieliby śpiewać na meczach (po zakończeniu bojkotu).

Przy Cichej wciąż strajkuje większość pracowników. Do pracy mają wrócić po wyrównaniu zaległości wobec nich oraz pozostałych podmiotów, a także po zagwarantowaniu środków na funkcjonowanie Ruchu.

Czytaj także: Ruch Chorzów: farsy ciąg dalszy. Przelew, ale najpierw przeprosiny

ZOBACZ WIDEO: Czy nasze kluby mogą pożegnać się z Ligą Europy? "W Polsce, cały czas, gramy archaiczny futbol. To nie jest rozrywka, to męka"
Wiceprezes Marcin Waszczuk opublikowaniem piosenki na kibicowskim forum ośmieszył się?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×