Sparing. SSC Napoli - FC Barcelona. Zobacz wielką wygraną Dumy Katalonii (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Dugout / Na zdjęciu: sparing Barcelona - Napoli
Materiały prasowe / Dugout / Na zdjęciu: sparing Barcelona - Napoli

FC Barcelona rozbiła w sparingu SSC Napoli 4:0. Duma Katalonii wszystkie bramki strzeliła w drugiej połowie, po tym jak na boisku pojawił się Piotr Zieliński. Wicemistrzowie Włoch nie oddali nawet celnego strzału.

W tym artykule dowiesz się o:

Drużyny spotkały się po raz drugi w ciągu tygodnia. Pierwsza ich konfrontacja na amerykańskiej ziemi była dynamiczna i przypominała jazdę bez trzymanki od jednego pola karnego do drugiego.

W rewanżu nie oglądaliśmy już tak widowiskowego spotkania. Na boisku rządziła tylko jedna drużyna: FC Barcelona.

Co prawda Duma Katalonii w pierwszej połowie nie zdobyła bramki, ale była aktywna i kreowała sporo sytuacji.

Worek z bramkami otworzył się po przerwie, po tym jak na boisku pojawił się Piotr Zieliński. W niecałe 20 minut Barcelona strzeliła cztery gole. Premierową bramkę w barwach Dumy Katalonii uzyskał Antoine Griezmann. Francuz wykorzystał bardzo dobre podanie Jordiego Alby.

Napoli przed inauguracją sezonu w Serie A dostało zimny prysznic, tym razem nie mając dużo ciekawego do zaoferowania. Zero strzałów celnych mówi wszystko.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty