Premier Liga. Niecodzienny moment w meczu w Moskwie. Malcom "upolował" sędziego (wideo)

Zenit St. Petersburg pokonał na wyjeździe Dynamo Moskwa 2:0. W drugiej połowie w ekipie gości pojawił się Malcom. Były piłkarz Barcelony wsławił się... trafieniem sędziego piłką z dużej odległości.

Michał Fabian
Malcom przeprasza sędziego meczu Dynamo - Zenit Materiały prasowe / Dugout / Na zdjęciu: Malcom przeprasza sędziego meczu Dynamo - Zenit
Arbiter Jewgienij Turbin przerwał w pewnym momencie grę, by zanotować coś w swoim notatniku. Wtedy Malcom - zawodnik Zenita Sankt Petersburg - popisał się dalekim podaniem. Do kogo? No właśnie...

Malcom "ustrzelił" sędziego meczu z Dynamem Moskwa. Turbin najpierw zmierzył wzrokiem brazylijskiego piłkarza, ale za moment uniósł kciuk w górę. Malcom zaczął go bowiem przepraszać.

Sobotnie spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 2:0. Bramki zdobyli Artiom Dziuba i Magomed Ozdojew. Malcom grał od 46. minuty. Po pięciu kolejkach Zenit jest liderem Premier Ligi z 13 punktami.

22-letni Brazylijczyk przeszedł do rosyjskiego zespołu z FC Barcelona. Kataloński klub sprzedał go Zenitowi za 40 mln euro (więcej TUTAJ>>).