Dania: dwa gole Kamila Wilczka, zwycięstwo Broendby Kopenhaga

Kamil Wilczek strzelił dwa gole dla Broendby Kopenhaga w wygranym meczu z Hobro IK (2:0). Dla reprezentanta Polski były to trafienia numer pięć i sześć w obecnym sezonie.

Tomasz Skrzypczyński
Kamil Wilczek (z lewej) i Dusan Kuciak (z prawej) Newspix / Grzegorz Radtke / Na zdjęciu: Kamil Wilczek (z lewej) i Dusan Kuciak (z prawej)
W meczu 5. kolejki duńskiej ligi Broendby wygrało na wyjeździe z Hobro IK 2:0. Bohaterem gości okazał się Kamil Wilczek.

Polski napastnik strzelił dwa gole dla drużyny z Kopenhagi, oba po przerwie - w 52. i 85. minucie spotkania. Dla Wilczka były to już trafienia numer pięć i sześć w trwającym sezonie.

31-latek jest oczywiście najlepszym strzelcem zespołu a także w tym momencie liderem w klasyfikacji strzelców duńskiej ekstraklasy.

Manchester United rozgromił Chelsea w hicie kolejki! Czytaj więcej--->>>

Przypomnijmy, że w ostatnim sezonie Wilczek strzelił dla Broendby aż 27 bramek we wszystkich rozgrywkach.

Być może to ostatnie chwile Polaka w Kopenhadze. Według ostatnich doniesień zainteresowanie napastnikiem wykazuje Besiktas Stambuł (więcej TUTAJ).

Broendby odniosło trzecie zwycięstwo w rozgrywkach i ma w dorobku 10 punktów, co daje im obecnie 3. lokatę w tabeli.

Czy Kamil Wilczek strzeli ponad 20 goli w obecnym sezonie?