Sparingi: Christian Gytkjaer znowu trafił dla reprezentacji Danii, Algieria ograła Kolumbię

Christian Gytkjaer nie przestaje strzelać dla swojej reprezentacji. Napastnik Lecha Poznań pokonał bramkarza Luksemburga, a Dania wygrała 4:0. W innej konfrontacji Algieria pokonała Kolumbię (3:0).

Marek Wawrzynowski
Christian Gytkjaer Getty Images / Jeroen Meuwsen / Na zdjęciu: Christian Gytkjaer
Piłkarz poznańskiego Lecha, Christian Gytkjaer, zmienił w 61. minucie meczu towarzyskiego w Aalborgu Kaspera Dolberga i już 6 minut później podwyższył na 4:0.

Była to już 4. bramka Gytkjaera w 7 meczu Danii, choć trzy gole strzelił przeciwko słabym drużynom. Wcześniej dwie Gibraltarowi. Gytkjaer pokazuje jednak, że i z naszej Ekstraklasy można się przebić do międzynarodowej piłki. Bohaterem spotkania z Luksemburgiem był Dolberg. Napastnik francuskiego Nice strzelił zdobył w bramki i zaliczył asystę.

W drużynie Luksemburga w drugiej połowie na boisko wszedł znany z występów w Legii, Chris Philipps.

3:0 - Mahrez 65'

ZOBACZ WIDEO: Eliminacje Euro 2020: Polska - Macedonia Północna. Chłodna głowa Szymańskiego. "Nie chcę żebyście mówili, że już wywalczyłem miejsce w składzie reprezentacji"
Czy Christian Gytkjaer strzeli bramkę na EURO 2020?