II liga. Gol z gatunku "stadiony świata" w Siedlcach

W meczu II ligi w Siedlcach pomiędzy Pogonią i Górnikiem Łęczna (wynik 3:4) kibice byli świadkami pięknego gola. Kacper Falon huknął z ok. 35 metrów.

Piotr Bobakowski
II liga: gola Kacpra Falona Twitter / sport_tvppl / II liga: gola Kacpra Falona
W niedzielnym spotkaniu 14. kolejki II ligi Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna (wynik 3:4) kibice zobaczyli aż siedem bramek. Gospodarze do przerwy prowadzili dwoma bramkami (2:0), ale to goście ostatecznie cieszyli się ze zdobycia trzech punktów.

Ozdobą meczu w Siedlcach był gol, którego w 38. minucie strzelił 22-letni Kacper Falon. Pomocnik Pogoni popisał się uderzeniem z ok. 35 metrów, po którym piłka wpadła pod poprzeczkę bramki rywali.

"Co za gol w Siedlcach!" - skomentowano na koncie na Twitterze telewizji TVP Sport, gdzie zamieszczono wideo z efektownym trafieniem.

ZOBACZ: II liga. Widzew Łódź - GKS Katowice: dużo nerwów, walki, strzałów i... podział punktów w hicie >>

ZOBACZ: II liga: beniaminek zatrzymał lidera. Resovia zremisowała w Polkowicach >>

Po 14 kolejkach ligowych zespół z Łęcznej zajmuje pierwsze miejsce w tabeli II ligi (28 pkt.). Pogoń z 15 pkt. plasuje się na 10. pozycji.

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!