El. ME U-19. Co za gol Maika Nawrockiego! Piękna przewrotka Polaka (wideo)

Reprezentacja Polski U-19 pokonała Kosowo 4:1, a dwie bramki dla Biało-Czerwonych strzelił Maik Nawrocki. Pierwszego gola zanotował po pięknej przewrotce.

Dawid Borek
Dawid Borek
strzał Maika Nawrockiego Twitter / LaczyNasPilka / Na zdjęciu: strzał Maika Nawrockiego
Reprezentacja Polski podniosła się po fatalnym starcie turnieju eliminacyjnego do mistrzostw Europy U-19. Po porażce 0:3 z Walią drużyna Bartłomieja Zalewskiego w pewnym stylu ograła Kosowo 4:1.

Ozdobą spotkania była pierwsza bramka Maika Nawrockiego. W 40. minucie 18-latek popisał się piękną przewrotką, w niesamowitym stylu uderzając piłkę do bramki Kosowian.

Zobacz tę bramkę:

Dwie minuty później Maik Nawrocki znów wpakował piłkę do siatki Kosowa, a po kilku chwilach było już 3:0 dla Polski po trafieniu Bartosza Białka.

Kosowo w 88. minucie zmniejszyło straty do 1:3, ale dzięki bramce Bartosza Bidy w trzeciej minucie doliczonego czasu Biało-Czerwoni wyszli na 4:1. Takim rezultatem zakończył się cały mecz.

Po dwóch spotkaniach Biało-Czerwoni mają trzy punkty, a na koniec turnieju zmierzą się z Rosją (19.11, godz. 14.00).

Awans do II rundy eliminacyjnej wywalczą po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy oraz jedna ekipa z trzecich miejsc (pod uwagę brane będą tylko wyniki z pierwszymi dwoma rywalami z danej grupy).

Czy Polska U-19 wygra we wtorek z Rosją?