The Championship: Millwall odrobił straty i wygrał. Cały mecz Bartosza Białkowskiego

Po kolejne punkty w The Championship sięgnął zespół Millwall, który przegrywał do przerwy z Luton. Po zmianie stron miejscowi strzelili trzy gole i zdobyli trzy punkty. Całe spotkanie w bramce gospodarzy rozegrał Bartosz Białkowski.

Michał Piegza
Bartosz Białkowski Getty Images / Action Foto Sport/NurPhoto / Na zdjęciu: Bartosz Białkowski
Udanie 2020 rok rozpoczęli gracze Millwall. Rywalem był przedostatni w tabeli Luton Town. Drużyna, która w ostatnim czasie przegrywa niemal wszystko. Potrafi jednak sprawić niespodziankę, jak chociażby niedawno, kiedy zremisowała 3:3 z Fulham.

Zespół Millwall, którego bramki strzeże Bartosz Białkowski, ma nadzieje na znalezienie się w strefie dającej prawo gry w barażach. Do przerwy pachniało niespodzianką. Luton prowadził 1:0. Millwall wyrównał w 69. minucie. W kolejnych dwunastu minutach gospodarze zdobyli kolejne dwa gole i wygrali 3:1.

Millwall FC - Luton Town 3:1 (0:1)
0:1 - Sonny Bradley 41'
1:1 - Tom Bradshaw 69'
2:1 - Connor Mahoney 78'
3:1 - Matt Smith 81'

Millwall sezon zakończy w strefie barażowej The Championship?