The Championship. Świetna zmiana Kamila Grosickiego. Zobacz asystę reprezentanta Polski (wideo)

Niespełna dwudziestu minut potrzebował Kamil Grosicki, żeby zanotować pierwszą asystę w barwach West Bromwich Albion. Zespół Polaka wygrał na wyjeździe z Millwall FC (2:0).

Piotr Bobakowski
Kamil Grosicki Getty Images / Adam Fradgley - AMA/WBA FC / Na zdjęciu: Kamil Grosicki
W swoim pierwszym występie w West Bromwich Albion - z Millwall FC (2:0, więcej TUTAJ) - Kamil Grosicki wprawdzie nie strzelił gola, ale pokazał się z bardzo dobrej strony. Polski napastnik w debiucie w barwach WBA zaliczył asystę przy drugiej bramce dla gości.

"Grosik" w meczu na The Den w Londonie wszedł na boisko w 66. minucie. W 84. minucie kadrowicz Jerzego Brzęczka wykonywał rzut rożny, po którym 20-letni Dara O'Shea strzałem głową pokonał bramkarza gospodarzy - Bartosza Białkowskiego.

Gol obciąża konto Białkowskiego, który mógł zachować się lepiej na linii bramkowej. "ASYSTA GROSICKIEGO W DEBIUCIE! Polak pierwszy występ w barwach WBA może zaliczyć do udanych! Zobaczcie Kamila Grosickiego w akcji!" - skomentowano na twitterowym profilu Eleven Sports, gdzie zamieszczono wideo z asystą "Grosika".

ZOBACZ: Menadżer Kamila Grosickiego zdradza kulisy transferu. Potwierdził, że były dwie inne ciekawe oferty >>

Po 31. kolejkach w The Championship WBA z 59 pkt. prowadzi w tabeli. Drużyna Slavena Bilicia ma cztery punkty przewagi nad Leeds United.