Liga turecka: pewne zwycięstwo Goztepe SK. Kamil Wilczek rezerwowym i wciąż bez gola

Kamil Wilczek wciąż czeka na bramkę w nowym klubie. W zaległym meczu 21. kolejki Super Lig jego zespół - Goztepe SK - pokonał przed własną publicznością Caykur Rizespor 2:0, a Polak pojawił się na boisku w 84. minucie i nie trafił do siatki.

Tomasz Rosiński
Kamil Wilczek Getty Images / Mehmet Emin Menguarslan / Na zdjęciu: Kamil Wilczek
Kamil Wilczek liczył na przełamanie w barwach Goztepe SK (polski napastnik przed wtorkowym starciem zagrał w 7 spotkaniach w tureckiej ekipie), ale ta sztuka mu się nie udała.

Były piłkarz między innymi Broendby IF tym razem rozpoczął konfrontację na ławce rezerwowych, zaś gospodarze strzelili gole w drugiej połowie potyczki (ich autorami okazali się Berkan Emir i Stefano Napoleoni).

Polak wszedł na boisko w 84. minucie przy wyniku 2:0 dla miejscowej ekipy. Ostatecznie rezultat już nie uległ zmianie, a więc Kamil Wilczek w dalszym ciągu musi poczekać na bramkę w Turcji.

-> Kamil Wilczek: Odszedłem, bo było mi za dobrze

Zwyciężył również Antalyaspor, którego zawodnikiem jest Lukas Podolski. Drużyna z Antalyi okazała się lepsza od Sivassporu (1:0).