Bundesliga. Dwa gole Roberta Lewandowskiego z Werderem Brema (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Dugout / Na zdjęciu: Robert Lewandowski w meczu z Werderem
Materiały prasowe / Dugout / Na zdjęciu: Robert Lewandowski w meczu z Werderem

W pierwszym meczu tego sezonu z Werderem Brema Robert Lewandowski strzelił dwa gole, a Bayern Monachium wygrał wówczas aż 6:1. We wtorek (godz. 20:30) Bawarczycy ponownie zagrają z Werderem.

Grudniowy mecz zaczął się źle dla Bayernu Monachium. Werder sensacyjnie objął prowadzenie, ale mistrzowie Niemiec strzelili dwa gole w 45. minucie. Wyrównał Philippe Coutinho, a chwilę później Robert Lewandowski zakończył swoją trzymeczową serię bez gola.

Reprezentant Polski w drugiej połowie dołożył drugie trafienie, gdy podwyższył wynik na 4:1. Bayern wygrał aż 6:1.

We wtorek wieczorem Bayern zagra na wyjeździe z Werderem. Początek spotkania o godz. 20:30. Transmisja w Eleven Sports.

14 grudnia 2019 r. Bayern - Werder 6:1 (2:1) 0:1 - Rashica 24' 1:1 - Coutinho 45' 2:1 - Lewandowski 45+4' 3:1 - Coutinho 63' 4:1 - Lewandowski 72' 5:1 - Mueller 75' 6:1 - Coutinho 78'