Serie A. Juventus Turyn - Torino FC. Do 43 razy sztuka. Co za gol Cristiano Ronaldo (wideo)

Cristiano Ronaldo od przejścia do Juventusu Turyn nie strzelił gola z rzutu wolnego. Portugalczyk w końcu się przełamał w derbach z Torino.

Robert Czykiel
gol Cristiano Ronaldo Twitter / Na zdjęciu: gol Cristiano Ronaldo
Juventus Turyn pewnie zmierza po kolejne mistrzostwo Włoch. "Stara Dama" w sobotę rozbiła Torino FC w derbowym starciu 4:1. Ozdobą spotkania był gol, który w drugiej połowie strzelił Cristiano Ronaldo.

W 61. minucie portugalski gwiazdor podszedł do rzutu wolnego sprzed pola karnego. "CR7" przymierzył niemal idealnie i piłka wpadła blisko okienka bramki. Salvatore Sirigu nie był w stanie jej dosięgnąć.

Statystycy szybko przypomnieli, że Ronaldo po transferze do Juventusu miał blokadę. Lider mistrza Włoch nie był w stanie strzelić gola z rzutu wolnego, co nie często mu się zdarzało w Realu Madryt.

Portugalczyk w barwach Juve przełamał się dopiero za 43 razem. Na takie bramki włoscy kibice czekali od dawna. Przy okazji warto odnotować, że było to jego 29 trafienie w tym sezonie.

"Cristiano Ronaldo? Raczej tylko na cześć". Wrażenia polskiej piłkarki po grze w Juventusie >>

W takich warunkach wychowywał się Cristiano Ronaldo. Siostra pokazała zdjęcie domu >>

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)