Robert Lewandowski opublikował urocze zdjęcie z córką. Klara to jego oczko w głowie
Robert Lewandowski wraz z najbliższymi przebywa na wakacjach. Piłkarz Bayernu Monachium opublikował w sieci zdjęcie z córką Klarą i zachwycił internautów.Dla Lewandowskiego i jego rodziny to wakacje po długim sezonie, który zakończył się dopiero na początku lipca. Przedłużony został po przerwie w rozgrywkach wywołanej pandemią koronawirusa. Bayern zdobył mistrzostwo oraz Puchar Niemiec i wciąż jest w grze o triumf w Lidze Mistrzów.
Podczas urlopu Lewandowscy w sieci pokazują, jak bawią się na wakacjach. Wcześniej Anna Lewandowska opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie, na którym widać jak jej mąż Robert bawi się ze starszą córką Klarą w basenie.
Robert Lewandowski wiele razy w wywiadach podkreślał, jak ważna jest dla niego rodzina. Z córkami - Klarą oraz Laurą - uwielbia spędzać każdą wolną chwilę. Udowadnia to między innymi publikując zdjęcia w mediach społecznościowych. Za każdym razem fani nie ukrywają swojego zachwytu.
Po powrocie z urlopu Lewandowskiego czekają przygotowania do meczów turnieju finałowego Ligi Mistrzów. Najpierw w rewanżowym meczu 1/8 finału Bayern Monachium zmierzy się z Chelsea FC. Pierwszy pojedynek Bawarczycy wygrali 3:0. Później odbędzie się turniej w Lizbonie, który wyłoni najlepszą drużynę obecnej edycji LM.
Czytaj także:
PKO Ekstraklasa. Legia mistrzem Polski. Aleksandar Vuković wyciągnął z piłkarzy to co najlepsze
Reprezentacja Polski. To już dwa lata wzlotów i upadków z Jerzym Brzęczkiem u steru
ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: fatalna interwencja bramkarza i gol Polaka w lidze kazachskiej
-
Jan Kozietulski Zgłoś komentarz
festiwalu folklorystycznego Kurpiów. Bobek lewaty[…]a z WAGiną i przychówkiem. Bobkowa lewaty[...]a z przetrzepanym przez uprawianie karate wypełnieniem czaszki, magistra od fikołków, propagatorka „paszy bezglutenowej” opowiada na lewo i prawo o ochronie życia prywatnego. I dlatego z Bobkiem molestują i prowadzą stalking wobec internautów informacjami o swoim folklorystycznym życiu. Ile IQ trzeba mieć, żeby rozumieć sens swoich deklaracji? Monetyzowanie z ostatnich miesięcy grubego brzucha i obecnie osobników niedawno wyjętych z brzucha tej ww. Gdzie jest Jugendamt w Muenchen, gdzie rzecznik praw dziecka i gdzie bojownik praw obywatelskich, niejaki Bodnar? Kabaret. Kabaret dla ubogich intelektualnie. Była "gadzinówka", jest "wpcikówka"? Kto jest kierownikiem tej bulwarówki dla elity intelektualnej na miarę ……Bobka, Bobkowej i przychówków? Podobno obecnie słynny arystokrata, o adekwatnym do pozycji społecznej nazwisku, Kapusta. -
Bernadette Kacer Zgłoś komentarz
Nastepny z bzikiem !! Psychoza maniakalna dopada Sportowy fajans na punkcie Lewandowskich !! -
yes Zgłoś komentarz
Ciekawe co uroczego on reklamuje? Córka jest tylko pretekstem...