II liga. Przepiękne trafienie Krystiana Sanockiego z GKS-u Katowice (wideo)

Krystian Sanocki mocno przyczynił się do wygranej GKS-u Katowice z rezerwami Lecha Poznań w II lidze. Pomocnik w drugiej połowie przymierzył zza pola karnego w samo okienko bramki rywali. Bramkarz był bez szans.

Waldemar Ossowski
Krystian Sanocki popisał się pięknym trafieniem w meczu GKS-u Katowice z Lechem II Poznań Twitter / Krystian Sanocki popisał się pięknym trafieniem w meczu GKS-u Katowice z Lechem II Poznań
Sanocki przepięknym trafieniem wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Wynik meczu na 3:1 w 87. minucie gry ustalił Marcin Urynowicz i kibice GKS Katowice mogli cieszyć się z pierwszej wygranej w tym sezonie.

Katowiczanie na przestrzeni całego spotkania byli drużyną lepszą od Lecha II. W 36. minucie stracili jednak bramkę i musieli odrabiać straty. Jeszcze przed przerwą wyrównał Adrian Błąd.

W 52. minucie Krystian Sanocki bez namysłu oddał strzał zza pola karnego i zdobył piękną bramkę, będącą ozdobą 3. kolejki II ligi. Wychowanek Amiki Wronki strzelił pierwszego gola w barwach GKS-u. Do drużyny z Górnego Śląska 24-latek trafił w sierpniu z Błękitnych Stargard.

Zobacz gola:

W tabeli II ligi z kompletem punktów prowadzi Chojniczanka Chojnice. GKS Katowice, który rozegrał do tej pory o jeden mecz mniej, znajduje się na 10. miejscu.

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!