Serie A. Piotr Zieliński zadowolony po inauguracji. Kamil Grosicki skomentował wpis piłkarza Napoli

Napoli wygrało w 1. kolejce Serie A sezonu 2020/2021 na wyjeździe z Parmą 2:0. W podstawowej jedenastce gości znalazł się Piotr Zieliński, który krótko skomentował inauguracyjne zwycięstwo.

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Kamil Grosicki Getty Images / Gerrit van Keulen / Na zdjęciu: Kamil Grosicki
"Dobry początek" - napisał po włoski w mediach społecznościowych Piotr Zieliński po niedzielnym wygranym meczu na boisku Parma Calcio 1913. Do wpisu pomocnik reprezentacji Polski dołączył dwa swoje zdjęcia z wyjazdowego spotkania.

Zieliński pojawił się w podstawowej jedenastce trenera Gennaro Gattuso i grał do 88. minuty, gdy został zmieniony przez Stanislava Lobotkę. "Bez fajerwerków, ale nie popełniał błędów" - tak w skrócie można opisać mecz w wykonaniu Polaka (więcej TUTAJ).

Pod najnowszą wrzutką Zielińskiego komplementują inni piłkarze. Kolega z kadry, Kamil Grosicki, napisał "Wielki Piłkarz", a inny zawodnik Napoli, Eljif Elmas, nazwał Polaka "mistrzem".

Ostatecznie Napoli pokonało na wyjeździe Parmę 2:0 po bramkach strzelonych w drugiej połowie (więcej o spotkaniu przeczytasz TUTAJ).

Poza kadrą SSC Napoli znalazł się drugi z Polaków, Arkadiusz Milik. Napastnik na początku nowego tygodnia ma podpisać kontrakt z AS Roma.