Bundesliga. Niesamowity gol w Niemczech! Zobacz bramkę Kerema Demirbaya (wideo)

Kerem Demirbay huknął jak z armaty, a piłka po drodze odbiła się jeszcze od poprzeczki. Zobacz przepiękne trafienie w meczu Bundesligi pomiędzy Bayerem Leverkusen i RB Lipsk (1:1).

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Kerem Demirbay strzela do bramki w meczu Bayer Leverkusen - RB Lipsk w Bundeslidze Twitter / Eleven Sports / Kerem Demirbay strzela do bramki w meczu Bayer Leverkusen - RB Lipsk w Bundeslidze
Jednym z hitów 2. kolejki Bundesliga było starcie Bayeru 04 Leverkusen z RB Lipsk. Ozdobą spotkania był strzał Kerema Demirbaya, który w 20. minucie doprowadził do wyrównania.

27-latek dostał podanie przed polem karnym od Larsa Bendera i bez zastanowienia huknął z dystansu. Piłka leciała dość wysoko, ale tuż za bramkarzem wyraźnie opadła, odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki. Futbolówka leciała w środek, ale Peter Gulacsi nie zdołał jej dosięgnąć.

"Na 100 prób ta piłka poleciałaby tylko raz takim torem, jakim chciał Demirbay" - emocjonował się jeden z komentatorów meczu na Eleven Sports. Bramkę zobaczysz poniżej.

Demirbay zdobył gola na 1:1. Kilka minut wcześniej gości na prowadzenie wyprowadził Emil Forsberg. Więcej trafień na BayArena w Leverkusen już nie padło.

Dla Demirbaya był to dopiero drugi gol strzelony dla Bayeru w rozgrywkach Bundesligi. Niemiec pochodzenia tureckiego w klubie "Aptekarzy" rozpoczął właśnie drugi sezon.

-> Serie A. Arkadiusz Milik trafi do angielskiego giganta?! "Trwają nieformalne rozmowy"
-> Bundesliga. Robert Lewandowski czy Manuel Neuer? Hansi Flick zabrał głos ws. nagrody dla Piłkarza Roku UEFA