Bundesliga. Bayern - Eintracht. Robert Lewandowski znów strzela. Zobacz jego bramki [WIDEO]

Robert Lewandowski nie zamierza się zatrzymywać. Już w pierwszej połowie meczu z Eintrachtem Frankfurt dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, po czym skompletował hat-tricka.. Zobacz gole zdobyte przez Polaka.

Mateusz Kozanecki
Robert Lewandowski PAP/EPA / LUKAS BARTH / POOL / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
Bayern Monachium wciąż znajduje się na zwycięskiej ścieżce. Podopieczni trenera Hansiego Flicka niezwykle udanie rozpoczęli sobotni mecz z Eintrachtem Frankfurt.

Już w pierwszej połowie Bawarczycy strzelili dwie bramki - obie autorstwa Roberta Lewandowskiego.

Polak potrzebował zaledwie dziesięciu minut, aby pokonać Kevina Trappa, bramkarza rywali. "Lewy" dostał podanie od Kingsleya Comana, po czym oddał strzał z około 14 metrów.

Kwadrans później Bayern wykonywał rzut rożny. Świetnie dośrodkował Joshua Kimmich, Lewandowski wygrał pojedynek główkowy i podwyższył na 2:0. W drugiej połowie Polak skompletował hat-tricka.

Łącznie ma już na swoim koncie 246 bramek w Bundeslidze. Został najskuteczniejszym Polakiem za granicą - w klasyfikacji wyprzedził Krzysztofa Warzychę.

Przypomnijmy, że w sezonie 2019/2020 Robert Lewandowski został królem strzelców Bundesligi, Pucharu Niemiec oraz Ligi Mistrzów. Wraz z klubem sięgnął także po zwycięstwo we wszystkich tych rozgrywkach.