Ligue 1. AS Monaco wysoko przegrało w Lyonie. Radosław Majecki wciąż na ławce

Radosław Majecki kolejny mecz swojego zespołu obejrzał z ławki rezerwowych. AS Monaco bez punktów wróciło z wyjazdowej potyczki, przegrywając aż 1:4 z Olympique Lyon.

Michał Piegza
Radosław Majecki WP SportoweFakty / Agnieszka Skórowska / Na zdjęciu: Radosław Majecki
W niedzielę rozegrano sześć meczów w ramach 8. kolejki Ligue 1. Po raz kolejny w bramce AS Monaco zabrakło Radosława Majeckiego.

Na teraz Polak jest w zespole numerem dwa i musi liczyć jedynie na niedyspozycję podstawowego bramkarza Benjamina Lecomte'a. Golkiper w wyjazdowej potyczce z Olympique Lyon skapitulował już w 12. minucie. Po strzale z kilku metrów Memphisa Depay'a nie miał szans.

Przed przerwą padły jeszcze trzy gole. Wszystkie dla gospodarzy. Przy uderzeniach Lecomte niewiele mógł zdziałać. Piłkarze z księstwa honor uratowali po przerwie, kiedy rzut karny wykorzystał Wissam Ben Yedder.

Olympique Lyon - AS Monaco 4:1 (4:0)
1:0 - Depay 12'
2:0 - Ekambi 34'
3:0 - Aourar (k.) 41'
4:0 - Ekambi 44'
4:1 - Ben Yeddder (k.) 47'

Girondins Bordeaux - Nimes Olympique 2:0 (0:0)
1:0 - Briand (k.) 79'
2:0 - Oudin 81'

Stade Brestois 29 - RC Strasbourg Alsace 0:3 (0:2)
0:1 - Diallo 27'
0:2 - Lala (k.) 40'
0:3 - Ajorque 67'

FC Metz - AS Saint-Etienne 2:0 (1:0)
1:0 - Boulaya 5'
2:0 - Sissoko (sam.) 78'

Montpellier HSC - Stade de Reims 0:4 (0:3)

1:1 - Yilmaz 58'

Czytaj także: Liga Mistrzów. Manchester City - FC Porto. Karny, który odmienił losy meczu. Zwycięstwo Obywateli Transfery. Sytuacja Zidane'a nie wpłynie na Mbappe. Kibice Realu Madryt mogą spać spokojnie

Pokaż całą tabelę

Oglądaj rozgrywki francuskiej Ligue 1 na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Radosław Majecki do końca sezonu wywalczy miejsce w podstawowym składzie AS Monaco?