Premier League. Ogromny pech Łukasza Fabiańskiego. Doznał kontuzji tuż przed meczem

Nowy Rok rozpoczął się niezwykle pechowo dla Łukasza Fabiańskiego. Wielokrotny reprezentant Polski doznał kontuzji tuż przed rozpoczęciem spotkania Everton - West Ham United (0:1).

Mateusz Domański
Łukasz Fabiański PAP / Leszek Szymański / Na zdjęciu: Łukasz Fabiański
Oficjalna strona West Ham United potwierdziła uraz Łukasza Fabiańskiego. Póki co jednak niewiele wiadomo na temat problemów zdrowotnych reprezentanta Polski. Nie podano, co mu dolega, a ponadto nie wiemy, jak długa przerwa czeka Fabiańskiego.

Kontuzja wielokrotnego reprezentanta Polski sprawiła, że trener West Ham United musiał dokonać korekty. Do składu w ostatniej chwili wskoczył Darren Randolph.

Przed piątkowym meczem Fabiański okazywał rywalowi duży szacunek.

- Są w świetnej formie w tym sezonie, a ostatnio ich seria robi wrażenie. Wygrali cztery mecze z rzędu. Jedziemy jednak do Liverpoolu po to, by stawić im czoła. Jesteśmy przygotowani i mam nadzieję, że uda nam się coś ugrać - mówił, cytowany przez laczynaspilka.pl.

Fabiański po raz pierwszy w bieżących rozgrywkach Premier League wypadł z pierwszego składu West Ham United. Wcześniej 16-krotnie pojawiał się w wyjściowej jedenastce swojej drużyny. Pięć razy nie puścił bramki.

Razem z poprzednim sezonem wystąpił w 31 spotkaniach z rzędu West Ham United. Teraz ta imponująca seria została przerwana.

Piątkowy pojedynek Everton - West Ham United zakończył się rezultatem 0:1. Jedyną bramkę dla gości zdobył Tomas Soucek.

> Transfery. Komplikuje się powrót Krzysztofa Piątka do Włoch. "Bardzo daleko do porozumienia"