Zobacz bramkę Krzysztofa Piątka. Napastnik Herthy Berlin strzelił w swoim stylu (wideo)

Krzysztof Piątek zaczął nowy rok od gola w barwach Herthy Berlin. Polski napastnik wszedł z ławki rezerwowych i chwilę później pokonał bramkarza Schalke 04 Gelsenkirchen.

Robert Czykiel
Krzysztof Piątek Twitter / Na zdjęciu: Krzysztof Piątek
Hertha Berlin pewnie pokonała na własnym stadionie Schalke 04 Gelsenkirchen 3:0. Udział w tym zwycięstwie miał Krzysztof Piątek, który mecz zaczął na ławce rezerwowych. Nasz rodak wszedł na boisko w 78. minucie, a dwie minuty później cieszył się z gola.

"Il Pistolero" strzelił bramkę w swoim stylu. Polak otrzymał podanie na wolne pole od Vladimira Daridy. Chwilę później znalazł się w polu karnym. Bramkarza pokonał strzałem między nogami.

To był czwarty gol Piątka w tym sezonie Bundesligi. Kto wie, czy nie ostatni, bo w mediach dużo plotkuje się o tym, że lada moment może wrócić do Włoch.

25-latek podobno rozmawia z Genoą, w której zaczynał międzynarodową karierę. To w tym klubie strzelił aż 14 bramek w 19 meczach Serie A. Potem został sprzedany do Milanu.