Serie A. Zlatan Ibrahimović "odzyskał" bramkę po analizie VAR. Zamiast się cieszyć, był wściekły

39-letni Zlatan Ibrahimović w wielkim stylu wrócił do pierwszej "11" Milanu w meczu Serie A z Cagliari (2:0). Szwed strzelił dwa gole, chociaż przy jednym nie obyło się bez kontrowersji.

Piotr Bobakowski
sytuacja przed drugim golem Zlatana Ibrahimovicia (AC Milan) w meczu z Cagliari; Szwed nie był na spalonym w momencie podania Twitter / Eleven Sports / Na zdjęciu: sytuacja przed drugim golem Zlatana Ibrahimovicia (AC Milan) w meczu z Cagliari; Szwed nie był na spalonym w momencie podania
Zlatan Ibrahimović nie przestaje zaskakiwać fanów futbolu na całym świecie. Szwedzki napastnik w poniedziałek wrócił do pierwszego składu AC Milan po 57 dniach przerwy spowodowanej kontuzją i... od razu ustrzelił dublet w meczu Serie A z Cagliari Calcio (2:0, WIĘCEJ TUTAJ).

"Zlatan wciąż zachwyca! Pierwszy ligowy mecz w podstawowym składzie po kontuzji i już dublet na koncie Szweda!" - skomentowano na twitterowym profilu Eleven Sports, gdzie udostępniono wideo z golem nr 2 "Ibry" na Sardegna Arenie.

Druga bramka padła w 52. minucie. Przez chwilę zrobiło się nerwowo, kiedy sędzia najpierw odgwizdał pozycję spaloną, ale po konsultacji z VAR-em gol został ostatecznie zaliczony. Po decyzji arbitra gwiazdor Milanu dał upust emocjom i widać było, że jest wściekły.

W spotkaniu z Cagliari Ibrahimović ustanowił też kolejny rekord. Jak podali statystycy, był to dziewiąty mecz ligowy z rzędu z co najmniej jedną bramką w wykonaniu Zlatana, ale licząc tylko te, które rozpoczynał od 1. minuty.

Zobacz sytuację z VAR-em w meczu Cagliari vs Milan.