Zrobił to fenomenalnie. Co to był za gol Leo Messiego!

Ozdobą meczu La Liga Barcelona - Alaves (5:1) było trafienie Lionela Messiego w 75. minucie. Bramkarz gości nawet nie drgnął przy fantastycznym strzale Argentyńczyka.

Piotr Bobakowski
gol Leo Messiego w meczu z Alaves Twitter / twitter.com/ELEVENSPORTSPL / Na zdjęciu: gol Leo Messiego w meczu z Alaves
W spotkaniu 23. kolejki La Liga FC Barcelona rozgromiła Deportivo Alaves (5:1, więcej TUTAJ). Dwa gole strzelił Lionel Messi (14. i 15. gol w tym sezonie w lidze hiszpańskiej). Trafienie na 4:1 w wykonaniu reprezentanta Argentyny z pewnością na dłużej pozostanie w pamięci kibiców.

W 75. minucie meczu na Camp Nou błąd w wyprowadzeniu piłki przez graczy Deportivo Alaves wykorzystał Junior Firpo, który głową zagrał do Antoine'a Griezmanna, a ten oddał futbolówkę Messiemu.

Geniusz futbolu, będąc ok. 20 metrów od bramki, zdecydował się na strzał. Mocno i precyzyjnie uderzona piłka wpadła w samo okienko. Bramkarz Fernando Pacheco tylko odprowadził piłkę wzrokiem. Po takich golach ręce same składają się do oklasków.

"Fantastyczne trafienie kapitana FC Barcelony! Musicie to zobaczyć!" - skomentowano na twitterowym profilu Eleven Sports, gdzie zamieszczono wideo z fenomenalnym golem Messiego, który w sobotę po raz 505. założył koszulkę "Dumy Katalonii" w rozgrywkach ligowych, tym samym wyrównując rekord Xaviego Hernandeza.

Zobacz:
[urlz=/pilka-nozna/923963/la-liga-niesamowity-wyczyn-lionela-messiego-wyrownal-rekord-xaviego-hernandeza]La Liga. Niesamowity wyczyn Lionela Messiego. Wyrównał rekord Xaviego Hernandeza

[/urlz]ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: imponująca sztuczka gwiazdy Realu Madryt

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)