Piłkarz Barcelony rozpłakał się przed kibicami. Wszystko nagrali [WIDEO]

Clement Lenglet spowodował rzut karny, po którym Cadiz CF wyrównał wynik meczu z FC Barcelona. Piłkarz katalońskiego klubu nie ukrywał rozczarowania, a fani nagrali, jak przejeżdżając obok nich miał łzy w oczach.

Łukasz Witczyk
Clement Lenglet (pierwszy z lewej) PAP/EPA / Toni Albir / Na zdjęciu: Clement Lenglet (pierwszy z lewej)
Katalończycy do 89. minuty prowadzili z Cadiz CF. Clement Lenglet przewrócił w szesnastce Sobrino, a arbiter podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił Alejandro Iglesias. Mecz zakończył się remisem 1:1, a po ostatnim gwizdku sędziego rozczarowania nie ukrywał właśnie Lenglet.

Kibice zgromadzeniu pod bramą stadionu Camp Nou widzieli, jak wyjeżdżający z obiektu Lenglet miał łzy w oczach. Wszystko nagrali na telefonach komórkowych i umieścili w mediach społecznościowych. Na nagraniu widać przybitego Lengleta, który przesłania oczy ręką.

FC Barcelona była blisko odniesienia kolejnego zwycięstwa. Od 32. minuty prowadziła po rzucie karnym, którego skutecznie egzekwował Lionel Messi. Jednak niezdarne zachowanie Lengleta pozbawiło Barcę wygranej.

Kataloński klub sklasyfikowany jest na trzeciej tabeli La Liga. FC Barcelona zdobyła dotąd 47 punktów i do liderującego Atletico Madryt traci 8 "oczek". Zespół ze stolicy Hiszpanii w ostatniej kolejce przegrał z Levante UD 0:2. Tym samym Barca nie wykorzystała szansy na zniwelowanie strat do 6 punktów.

Kamil Grosicki jednak w Legii? Mamy najnowsze informacje w tej sprawie!

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)