Lionel Messi jak za dawnych lat. Zobacz kapitalną akcję zespołową Barcelony [WIDEO]

FC Barcelona dopisała do swojego dorobku trzy punkty. Podopieczni trenera Koemana bez trudu pokonali Elche (3:0). Ozdobą spotkania była zespołowa akcja w wykonaniu Katalończyków, zwieńczona bramką Lionela Messiego.

Mateusz Kozanecki
Bramka Lionela Messiego Twitter / Eleven Sports / Bramka Lionela Messiego
W środę odbyło się zaległe spotkanie hiszpańskiej Primera Division. FC Barcelona podejmowała Elche CF. Na przerwę zawodnicy schodzili przy bezbramkowym remisie.

Niedługo po zmianie stron wynik otworzył Lionel Messi. Argentyńczyk wpisał się na listę strzelców jeszcze raz - po upływie 20 minut.

Akcję zespołową rozpoczął Pedri, który następnie podał do Frenkiego De Jonga. Ten wykonał efektowny rajd, dotarł do pola karnego, po czym oddał piłkę Lionelowi Messiemu.

Choć Argentyńczyk miał wokół siebie czterech zawodników Elche CF zdołał skierować piłkę do siatki.

"Ależ się zabawił. Wydawało się, że można było kopnąć trzy razy szybciej piłkę do bramki, ale on zrobił to, co zrobił" - powiedział komentator Eleven Sports.

Ostatecznie Barcelona wygrała 3:0 i powróciła na podium Primera Division. Katalończycy mają obecnie na swoim koncie 50 punktów - o dwa mniej niż Real Madryt i pięć niż Atletico Madryt.

Kibice Atalanty Bergamo wspierają swój zespół mimo obostrzeń. "Upijmy ich!"
Dziwne objawy u Alvaro Moraty. Włosi ujawnili, co się stało napastnikowi Juventusu

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy FC Barcelona zostanie mistrzem Hiszpanii?