Fatalna passa Liverpoolu trwa. Juergen Klopp jest bezradny. "To jest nasz problem"

- Strata gola przed przerwą była dla nas ogromnym ciosem - stwierdził Juergen Klopp po meczu z Fulham. Sytuacja Liverpoolu jest coraz trudniejsza.

Rafał Szymański
Juergen Klopp PAP/EPA / Clive Brunskill / Na zdjęciu: Juergen Klopp
Zawodnicy Scotta Parkera sprawili ogromną niespodziankę w 27. kolejce Premier League. Beniaminek wygrał 1:0 z Liverpoolem na Anfield. Szalę zwycięstwa na korzyść Fulham przechylił Mario Lemina.

Drużyna "The Reds" po raz pierwszy w historii przegrała sześć kolejnych meczów na własnym stadionie. Swoimi spostrzeżeniami na konferencji prasowej podzielił się Juergen Klopp.

- W pewnych momentach powinniśmy zrobić więcej. Strata gola przed przerwą była dla nas ogromnym ciosem. Później próbowaliśmy odpowiedzieć, ale byliśmy bardzo nieskuteczni. To jest nasz problem - przyznał menadżer Liverpoolu.

Przed angielskim zespołem następny ważny sprawdzian. W środę (10 marca) Liverpool zagra w Lidze Mistrzów z RB Lipsk. - Nie muszę tłumaczyć zawodnikom, o co walczymy. Naszym celem jest zwycięstwo w każdym kolejnym meczu. Nie nabraliśmy rozpędu w tym sezonie. Mam nadzieję, że za trzy dni pokażemy inną twarz - oświadczył.

Trener poruszył również kwestię kontuzji w drużynie. - Na pewno nie mamy obecnie kompletnego składu. Wkrótce będzie przerwa reprezentacyjna i musimy ten czas wykorzystać jak najlepiej. Po powrocie zostanie nam około 10 spotkań. To nadal dużo i postaramy się wyciągnąć z tego jak najwięcej - dodał Klopp.