Dramatyczne słowa na temat Ronaldinho. "Od rana pije wódkę, whisky i gin"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Fred Lee / Na zdjęciu: Ronaldinho
Getty Images / Fred Lee / Na zdjęciu: Ronaldinho
zdjęcie autora artykułu

Brazylijskie media donoszą, że Ronaldinho nie może pozbierać się po śmierci matki. Legendarny piłkarz zaczął codziennie imprezować i wpadł w złe towarzystwo.

W tym artykule dowiesz się o:

"Każdy dzień to impreza. Ronaldinho zaczyna pić rano od chwili, gdy wstaje z łóżka.. wódka, whisky, gin i przestaje pić dopiero następnego ranka. Zauważamy, że to się zintensyfikowało po śmierci jego matki" - przyznał jeden z przyjaciół byłego piłkarza w rozmowie z dziennikiem "Lance".

Brazylijczyk już wcześniej podobno nadużywał alkoholu, a sytuacja stała się naprawdę poważna po śmierci matki. Dona Miguelina zmarła w połowie lutego bieżącego roku, w wieku 71 lat, z powodu komplikacji po zakażeniu koronawirusem (więcej TUTAJ).

Były zawodnik Barcelony czy Paris Saint-Germain jest "zdruzgotany emocjonalnie", a bliscy zaczynają niepokoić się jego nadmiernym spożywaniem alkoholu. Po powrocie z Paragwaju, gdzie za sfałszowanie dokumentów trafił na 5 miesięcy do aresztu, Ronaldinho zamieszkał w Porto Alegre.

ZOBACZ WIDEO: Ekspert zachwycony powołaniem 17-latka. "Może doczekamy się następcy Lubańskiego"

Jak twierdzą przyjaciele, nie zawsze otacza się jednak odpowiednimi dla niego ludźmi. "Mieszka w fortecy i ma wszystko, czego potrzebuje. Ma ogromne serce i stara się być hojny dla swoich przyjaciół, ale nie wszyscy są prawdziwi i nie widzi, że wyrządzają mu dużo krzywdy" - powiedziała osoba z bliskiego otoczenia zawodnika.

Ronaldinho wciąż pisze o swojej zmarłej matce w mediach społecznościowych. "Tęsknię za tym uśmiechem i przytuleniem" - napisał zaledwie kilka dni temu. "Moja matka była natchnieniem i radością dla wszystkich, którzy ją znali. Będzie nadal dawała swoje światło w naszym życiu na zawsze" - dodał pod innym ze zdjęć.

Czytaj teżZnani polscy piłkarze stracili ogromne pieniądze. Dobiła ich pandemia

Źródło artykułu:
Komentarze (3)
avatar
Cubasa
19.03.2021
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Panie Kubiak ! Świetny sportowy artykuł! Rewelacyjnie dobrany temat ! Genialny język tekstu ! Czeka Pana szybka kariera ! Brawo Ty !  
avatar
Adela Rozen
18.03.2021
Zgłoś do moderacji
2
0
Odpowiedz
"...przestaje pić dopiero następnego ranka." - to nie tak źle bo robi sobie jednak przerwę.