Liga Mistrzów. Wyniki wtorkowych meczów

Za nami pierwsze dwa mecze ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów. Zwyciężali w nich gospodarze. Real Madryt 3:1 pokonał Liverpool, a Manchester City 2:1 Borussię Dortmund.
Michał Piegza
Radość piłkarzy Manchesteru City z gola PAP/EPA / PETER POWELL / Radość piłkarzy Manchesteru City z gola

Po pierwszych meczach ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów bliżej półfinałów są zespoły Manchesteriu City i Realu Madryt.

Lider Premier League prowadził z Borussia Dortmund 1:0. W końcówce rywale wyrównali, ale angielska drużyna w 90. minucie trafiła na 2:1.

Z kolei Królewscy już do przerwy strzelili dwa gole Liverpoolowi. Po przerwie rywale złapali kontakt, ale na 3:1 wynik gry ustalił Vinicius Junior.

Manchester City - Borussia Dortmund 2:1 (1:0) --> RELACJA
1:0 - Kevin De Bruyne 19'
1:1 - Marco Reus 84'
2:1 - Phil Foden 90'

Real Madryt - Liverpool FC 3:1 (2:0) --> RELACJA
1:0 - Vinicius Junior 27'
2:0 - Marco Asensio 36'
2:1 - Mohamed Salah 51'