PKO Ekstraklasa. W prostocie tkwi metoda! Potężny wyrzut i było pozamiatane [WIDEO]

Ostatnio bramkę po wyrzucie z autu zdobyła Stal Mielec, a tym razem ta sztuka powiodła się Warcie Poznań. Wygląda na to, że beniaminkowie mają asa w rękawie!

Mateusz Domański
W 40. minucie niedzielnego meczu PKO Ekstraklasy Jan Grzesik zdecydował się na mocny wyrzut z autu. Skierował piłkę w stronę przedpola.

Tam doskonale odnalazł się Maik Nawrocki. Wygrał pojedynek powietrzny i skierował piłkę do siatki. W ten sposób otworzył wynik spotkania.

Rezultat do przerwy z pewnością satysfakcjonował poznaniaków. Druga połowa nie ułożyła się jednak po myśli gospodarzy.

W 49. minucie wyrównał Erik Exposito, natomiast 10 minut później ten sam zawodnik dał Śląskowi Wrocław prowadzenie.

W 82. minucie gola na 1:3 zdobył Robert Pich. Później trafił jeszcze Mario Rodriguez, zmniejszając tym samym rozmiary porażki Warty do 2:3.