Boniek zażartował z Rzeźniczaka. Odpowiedź była... zaskakująca!

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Zbigniew Boniek
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Zbigniew Boniek
zdjęcie autora artykułu

Do wymiany zdań doszło na Twitterze pomiędzy Zbigniewem Bońkiem i Jakubem Rzeźniczakiem. Były szef PZPN zażartował z piłkarza Wisły Płock. Takiej odpowiedzi na pewno się jednak nie spodziewał.

Jakub Rzeźniczak na Twitterze pochwalił się wizytą w Rzeszowie. Piłkarz Wisły Płock z trybun obserwował II-ligowy mecz miejscowej Stali z Olimpią Elbląg (0:0).

Rzeźniczak odwiedził Jarosława Fojuta, który pełni teraz rolę dyrektora sportowego w klubie z Podkarpacia (na ten moment to lider II ligi).

Piłkarz wrzucił do sieci dwa zdjęcia z wizyty w Rzeszowie. Jedno jest ze stadionu, a drugie z Fojutem. Obaj są bardzo elegancko ubrani.

Fotkę postanowił skomentować Zbigniew Boniek, były szef PZPN. "Kuba co się dzieje, masz wodę w piwnicy?" - zażartował Boniek, nawiązując do ubrania Rzeźniczaka.

Ten szybko zareagował. Boniek na pewno takiej odpowiedzi się nie spodziewał. "Alimentów tyle że na spodnie nie starczyło" - odpisał piłkarz Wisły Płock. Jego wpis jest szeroko komentowany. Niektórym się spodobał, ale jest też wiele krytycznych opinii. "Świetny powód do żartów" - napisał Jakub Białek z weszło.com.

Rzeźniczak potrafi zrobić zamieszanie wokół swojej osoby. O jego romansach szeroko rozpisują się portale. Niedawno po raz drugi został ojcem. Jego pierwsze dziecko, córka Inez, świętowała ostatnio 4. urodziny.

Czytaj także: "Apetyt rośnie w miarę jedzenia". Wyjątkowy dzień Adama Buksy Albańczyk brutalnie potraktował Kamila Glika. "Wejście na pomarańczową kartkę"

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: babol za babolem! To się musiało źle skończyć

Źródło artykułu: