Kiedy kolejny mecz Polaków w walce o mundial? Autsajder na horyzoncie

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / Piotr Nowak / Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak (z lewej)
PAP / Piotr Nowak / Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak (z lewej)
zdjęcie autora artykułu

Reprezentacja Polski zakończyła wrześniowe okienko eliminacyjne. Zobacz, kiedy kadra Paulo Sousy powróci do gry o piłkarskie mistrzostwa świata.

W tym artykule dowiesz się o:

Reprezentacja Polski zakończyła wrześniowe okienko eliminacji do mistrzostw świata z bardzo dobrym bilansem. Biało-Czerwoni najpierw pewnie pokonali Albanię (4:1), następnie rozgromili San Marino (7:1), a na koniec stoczyli kapitalny pojedynek z Anglią, remisując 1:1.

Po sześciu z dziesięciu kolejek eliminacji do mistrzostw świata reprezentacja Polski zajmuje trzecie miejsce w grupie I. Kadra Paulo Sousy ma tylko punkt straty do Albanii - do miejsca premiowanego grą w barażach. Z tą różnicą jednak, że Albańczycy mają jeszcze przed sobą mecz z Anglią.

Kadra Sousy wróci do gry już w październiku i powinien być to spokojny powrót do rywalizacji. Biało-Czerwoni 9 października zmierzą się bowiem przed własną publicznością z San Marino. Inny scenariusz, niż pewne zwycięstwo nie wchodzi w grę. Trzy dni później, 12 października, reprezentacja Polski rozegra bardzo istotny mecz w kontekście walki o drugie miejsce w grupie - z Albanią na wyjeździe.

Oto październikowe mecze Polaków w eliminacjach do mistrzostw świata: 9 października: Polska - San Marino 12 października: Albania - Polska

Czytaj także: - Kamery wychwyciły, co zrobił Lewandowski. Błyskawiczne reakcje w AngliiWielka awantura w przerwie meczu! Znamy szczegóły

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: bramka-marzenie! Można oglądać do znudzenia

Źródło artykułu: