To będzie teraz najważniejsze dla Legii. Mówi o tym jej kapitan

Artur Jędrzejczyk podzielił się swoimi odczuciami po meczu ze Spartakiem Moskwa (1:0). - Dobrze zaczęliśmy i oby tak było jak najdłużej - stwierdził obrońca Legii Warszawa w rozmowie z Viaplay.

Rafał Szymański
Artur Jędrzejczyk PAP/EPA / MAXIM SHIPENKOV / Na zdjęciu: Artur Jędrzejczyk
Piłkarze Legii Warszawa dobrze zaprezentowali się na Otkrytije Ariena w Moskwie. Do 90. minuty spotkania utrzymywał się bezbramkowy remis. W samej końcówce Lirim Kastrati przechylił szalę zwycięstwa na korzyść mistrzów Polski.

Chorwat znalazł drogę do siatki po asyście Ernesta Muciego. Po ostatnim gwizdku Artur Jędrzejczyk chwalił Albańczyka.

- Czekaliśmy na rywala, trochę cofnęliśmy się i później Ernest wszedł. Wiadomo, jakie on ma umiejętności. Zrobił akcję indywidualną po linii i dograł. Musimy właśnie takie sytuacje wykorzystywać, czekać na swojej połowie i wyjść szybko z kontry. Dzisiaj to się udało - powiedział kapitan Legii przed kamerami Viaplay.

W tym momencie Legia znajduje się w strefie spadkowej PKO Ekstraklasy. - Wydaje mi się, że fajnie to wyglądało. Dobrze weszliśmy w mecz. Wiadomo, że Spartak też jakieś tam sytuacje sobie stworzył, ale to był wyrównany mecz. Strzeliliśmy bramkę, cieszymy się ze zwycięstwa i teraz tylko trzeba lepszą grę przenieść na boiska Ekstraklasy - zaznaczył Jędrzejczyk.

- Dobrze zaczęliśmy i oby tak było jak najdłużej - podsumował doświadczony zawodnik. 30 września Legia podejmie Leicester City.

Liga Europy. Wielka sensacja. Co za dramaturgia w końcówce w Moskwie!