Bartosz Bereszyński z kolejną asystą na koncie! Napastnik wykończył akcję Polaka [WIDEO]

Bartosz Bereszyński zanotował asystę w drugim spotkaniu z rzędu. Tym razem Polak dograł do Francesco Caputo i Sampdoria pewnie wygrała z Empoli (3:0).

Rafał Szymański
Bereszyński z kolejną asystą Twitter / Eleven Sports / Bereszyński z kolejną asystą
Pierwsza bramka padła w 31. minucie rywalizacji. Antonio Candreva sprytnie dograł do Francesco Caputo, który silnym strzałem pokonał golkipera Empoli FC. Piłkarze Sampdorii Genua podwyższyli wynik chwilę po zmianie stron.

W 52. minucie do akcji ofensywnej przyjezdnych podłączył się Bartosz Bereszyński. Reprezentant Polski dostrzegł w polu karnym wspomnianego Caputo, a ten zwiódł obrońców i po raz drugi wpisał się na listę strzelców.

Ostatnie słowo należało do Candrevy. Skrzydłowy przełożył sobie piłkę na prawą nogę i uderzył z ostrego kąta. Drużyna Sampdorii mogła świętować po zwycięstwie 3:0 na stadionie Empoli.

W niedzielę Bereszyński zaliczył drugą asystę w trwających rozgrywkach Serie A. Prawy obrońca ma pewne miejsce w składzie zespołu z Genui, wystąpił we wszystkich czterech spotkaniach.

Sampdoria z pięciopunktowym dorobkiem aktualnie znajduje się na 11. miejscu w tabeli. Przed ekipą Roberto D'Aversy starcie z wyżej notowanym SSC Napoli. Ten mecz zaplanowany jest na czwartek (23 września).

Wojciech Szczęsny pod ostrzałem Włochów. "Juventus może żałować tej decyzji przez kolejne lata"
Serie A: nadspodziewane trudności na drodze Atalanty. Polak nie pomógł

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)