Puchar Ligi Angielskiej. Wysokie wygrane Liverpoolu i Manchesteru City. Brentford rozniósł Oldham

Za nami dziesięć spotkań 1/16 finału rozgrywek o Puchar Ligi Angielskiej. Problemów z awansem nie miały zespoły Manchesteru City i Liverpoolu. Wysoko wygrał Brentford.

Michał Piegza
piłkarze Manchesteru City Getty Images / Matt McNulty - Manchester City / Na zdjęciu: piłkarze Manchesteru City
Znamy już dziesięć drużyn, które we wtorek awansowały do 1/16 rozgrywek o Puchar Ligi Angielskiej.

Problemów z awansem nie mieli mistrzowie Anglii. Manchester City 6:1 pokonał na własnym stadionie Wycombe Wanderers. Przez moment pachniało sensacją. Goście w 22. minucie objęli prowadzenie, które utrzymali przez siedem minut.

Nie miał problemów z wygraną Liverpool, który 3:0 na boisku rywala ograł Norwich City. Jednak najefektowniejsze zwycięstwo odnósł Brentfor. 7:0 z Oldham Athletics.