Piłkarze nie wiedzieli, co się dzieje. Szaleństwo po rzucie karnym [WIDEO]

Kibice AS Saint-Etienne nie wytrzymali! Radość po strzelonym golu w derbowym spotkaniu z Olympique Lyon była na tyle duża, że niektórzy fani wbiegli nawet na murawę. To wywołało konsternację u piłkarzy.

Karol Wasiek
Kibice na murawie Twitter / Canal + Sport / Kibice na murawie
"Kibice AS Saint-Etienne nie mogli pohamować radości" - informuje konto Canal+Sport na Twitterze. Stacja pokazuje w tym sezonie mecze Ligue 1. Derbowe spotkanie z Olympique Lyon dostarczyło mnóstwo emocji.

Goście długo prowadzili 1:0 za sprawą trafienia Houssema Aouara w pierwszej połowie. Problemy pojawiły się w 74. minucie, gdy z boiska wyleciał Anthony Lopes.

Gospodarze wyrównali w doliczonym czasie gry! W 94. minucie gola na 1:1 z rzutu karnego zdobył Wahbi Khazri.

"Bramka Khazriego doprowadziła do krótkiej inwazji na boisko kibiców, ale gra szybko została wznowiona i zakończona" - donosi serwis wionews.com.

Lyon po dziewięciu kolejkach z 13 punktami zajmuje 10. miejsce w tabeli. AS Saint-Etienne nadal nie wygrało meczu w Ligue 1, na swoim koncie ma tylko cztery "oczka".