Spektakularne wykończenie zza pola karnego! To może być bramka roku

Dla takich goli chce się oglądać mecze. Autor świetnego trafienia przewrotką Dairon Asprilla zamknął wynik spotkania z udziałem Portland Timbers, którego zawodnikiem jest Jarosław Niezgoda. Zespół Polaka wygrał w środę 2:0 z San Jose Earthquakes.

MB
Fantastyczny gol w MLS YouTube / Fantastyczny gol w MLS
Wszystko działo się w drugiej połowie. Fatalną pomyłkę zaliczył bramkarz San Jose Earthquakes, który nie złapał piłki. Wykorzystał to Dairon Asprilla. Napastnik Portland Timbers podbił sobie piłkę i uderzył z przewrotki zza pola karnego.

Futbolówka trafiła do siatki. Golkiper rywali nie miał żadnych szans na pomyślną interwencję, bo był za daleko od swojej bramki. Stadion oszalał, a zespół Asprilli zgarnął trzy punkty w środowym spotkaniu.

Portland Timbers to drużyna, do której z Legii Warszawa trafił Jarosław Niezgoda. Polak w meczu przeciwko San Jose Earthquakes wszedł z ławki rezerwowych, zastępując na boisku Felipe Morę w 78. minucie.

Były napastnik stołecznych w tym sezonie po 32 kolejkach ma na koncie tylko dziesięć występów i dwie bramki. Przez dłuższy czas zmagał się jednak z kontuzją. Pod koniec zeszłego roku zerwał więzadło krzyżowe w lewym kolanie.

Wiemy, kiedy Matty Cash odbierze paszport. A potem już tylko jedna przeszkoda!