Niemiecki magazyn już wie. Bayern przeciwko Benfice w takim składzie

Bayern Monachium już we wtorek może awansować do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Warunek jest jeden - wygrać u siebie z Benficą Lizbona. Niemiecki "Kicker" przedstawił przewidywane składy na to spotkanie.

Mateusz Byczkowski
Robert Lewandowski Getty Images / DeFodi Images / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
Po trzech kolejkach Ligi Mistrzów mistrzowie Niemiec nie mają sobie równych w grupie E. Bawarczycy z dorobkiem dziewięciu punktów są bezapelacyjnym liderem tabeli. We wtorek na Allianz Arena przyjedzie wicelider - Benfica Lizbona.

W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi ekipami Bayern Monachium na terenie rywala wygrał aż 4:0. Choć do siedemdziesiątej minuty nie padła żadna bramka. Dopiero po golu Leroya Sane, zespół Juliana Nagelsmanna włączył wyższy bieg.

Swoje trafienie dołożył także Robert Lewandowski. Według "Kickera" będzie miał też okazję we wtorek. Niemiecki magazyn przedstawił przewidywane składy na to spotkanie. Bez niespodzianki, bo od pierwszej minuty ma zagrać właśnie kapitan reprezentacji Polski.

Wydaje się, że Bayern Monachium wyjdzie w swoim najmocniejszym zestawieniu. Napastnikowi Bawarczyków w ofensywie pomogą Thomas Mueller, Kingsley Coman i Leroy Sane. Mecz na ławce rezerwowych najprawdopodobniej rozpocznie Serge Gnabry.

Spotkanie ekipy Roberta Lewandowskiego z Benficą Lizbona rozpocznie się o godz. 21:00. Transmisja w Polsat Sport Premium 2. Darmowa relacja LIVE z meczu Bayern Monachium - Benfica Lizbona na portalu WP SportoweFakty.