Wymowna reakcja Lewandowskiego po meczu. Wszystko nagrały kamery

Bayern Monachium z problemami, ale ostatecznie wygrał z Mainz 2:1 w 15. kolejce Bundesligi. Tym razem bramki nie zdobył Robert Lewandowski, a jego reakcja po ostatnim gwizdku pokazuje, że miał spore trudności w sobotnim spotkaniu.

Mateusz Byczkowski
Robert Lewandowski po meczu Bayern - Mainz Twitter / Viaplay / Na zdjęciu: Robert Lewandowski po meczu Bayern - Mainz
Rozwój wydarzeń na Allianz Arena w meczu pomiędzy Bayernem Monachium a 1.FSV Mainz 05 zaskoczył kibiców. To goście do przerwy mieli jednobramkową przewagę. W drugiej połowie wszystko się jednak zmieniło.

Gole Kingsleya Comana i Jamala Musiali dały Bawarczykom trzy punkty. Bezbarwny w sobotnim spotkaniu był za to Robert Lewandowski, który nie dostawał zbyt wielu podań od swoich kolegów. (więcej przeczytasz TUTAJ)

Kapitan reprezentacji Polski nie trafił do siatki i ma coraz mniejsze szanse na przebicie bariery siedemdziesięciu bramek w 2021 roku. Reakcja napastnika pokazuje, że niewiele mógł zrobić w sobotnim spotkaniu.

Po ostatnim gwizdku Robert Lewandowski zrezygnowany machnął ręką. Zauważył to także jeden z dziennikarzy, który poruszył ten temat na antenie. - Widać po mowie ciała, że czasami nie jest zadowolony ze współpracy z kolegami - powiedziała Justyna Kostyra.

Mimo braku gola w starciu z Mainz, napastnik Bayernu Monachium wciąż ma szansę na kolejne trafienia. Bawarczycy w tym roku rozegrają jeszcze dwa spotkania. Już we wtorek (14 grudnia) przeciwko VfB Stuttgart, a kilka dni później z Wolfsburgiem.