Poważna wpadka Skorupskiego. Polak był załamany [WIDEO]

Łukasz Skorupski nie zaliczy meczu z Torino FC do udanych. Golkiper wbił piłkę do własnej bramki, a jego Bologna FC przegrała 1:2.

Rafał Szymański
niefortunna interwencja Skorupskiego YouTube / Serie A / Na zdjęciu: niefortunna interwencja Skorupskiego
Zespół Łukasza Skorupskiego był uznawany za faworyta niedzielnego spotkania, ale to gospodarze rozpoczęli strzelanie na Stadio Olimpico di Torino. W 24. minucie Antonio Sanabria stanął oko w oko z Polakiem i umieścił piłkę w siatce.

Wynik 1:0 utrzymywał się do 69. minuty. Drugi gol padł w kuriozalnych okolczniościach. Tomasso Pobega strzelił w kierunku bramki rywali i Adama Soumaoro zmienił tor lotu piłki. Francuski defensor trafił w Skorupskiego, który niefortunnie interweniował.

Dziesięć minut później podopieczni Sinisy Mihajlovicia złapali kontakt. Riccardo Orsolini wykorzystał rzut karny i ustalił rezultat na 2:1.

Piłkarze Torino FC zwyciężyli 2:1 z Bologna FC i mieli powody do radości po ostatnim gwizdku arbitra. Karol Linetty nie podniósł się z ławki rezerwowych "Granaty".

Skorupski powinien zachować się lepiej przy drugiej bramce turyńczyków. Oficjalna strona Serie A ostatecznie zapisała gola samobójczego na konto Soumaoro. To jednak niewielkie pocieszenie dla pięciokrotnego reprezentanta Polski.

Pechowa interwencja Skorupskiego (od 1:45):

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)