Ależ zgubił obrońców! Tak Lewandowski strzelił gola Lipskowi

Robert Lewandowski się nie zatrzymuje. W meczu 21. kolejki Bundesligi z RB Lipsk napastnik Bayernu Monachium trafił do siatki po raz 24 w tym sezonie.

Piotr Bobakowski
Robert Lewandowski - gol w meczu z Lipskiem na 2:1 WP SportoweFakty / Viaplay / Robert Lewandowski - gol w meczu z Lipskiem na 2:1
Hitem 21. kolejki Bundesligi było sobotnie starcie na Allianz Arenie, gdzie Bayern Monachium podejmował RB Lipsk. Robert Lewandowski w 44. minucie tego spotkania wyprowadził Bawarczyków na prowadzenie 2:1 (relacja TUTAJ).

To była efektowna akcja Bayernu i świetne wykończenie "Lewego". Kingsley Coman ostro ruszył lewym skrzydłem i dośrodkował piłkę w pole karne. Tam reprezentant Polski kompletnie zgubił obrońców przeciwnika i strzałem głową pokonał Petera Gulacsiego.

Węgierski golkiper Lipska był bezradny. To 24. trafienie 33-letniego Lewandowskiego w tym sezonie Bundesligi. Na przerwę drużyna Juliana Nagelsmanna schodziła z jednobramkową zaliczką (ostatecznie Bayern wygrał 3:2).

Zobacz gola Lewandowskiego na 2:1 w pojedynku Bayernu z Lipskiem.

Źródło: Viaplay