• Skoki

Znamy pierwszego półfinalistę Pucharu Niemiec

W rozgrywkach Pucharu Niemiec we wtorkowy wieczór rozegrano pierwszy mecz ćwierćfinałowy. Union Berlin przegrywał z St. Pauli, ale odwrócił losy gry i zwyciężył 2:1.

Michał Piegza
radość piłkarzy Unionu Berlin PAP/EPA / CLEMENS BILAN / Na zdjęciu: radość piłkarzy Unionu Berlin
Trzy gole padły w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Pucharu Niemiec. W Berlinie plasujący się na 7. miejscu w Bundeslidze Union podejmował 3. w 2. Bundeslidze FC St. Pauli.

Potyczka dobrze rozpoczęła się dla gości, którzy w 21. minucie uzyskała prowadzenie. Gospodarze wyrównali chwilę przed przerwą. Kwadrans przed końcem decydującego gola na wagę wygranej Unionu zdobył wprowadzony na boisko dziesięć minut wcześniej Andreas Voglsammer.

W pozostałych trzech ćwierćfinałach zagrają Hannover 96 z RB Lipsk, HSV z Karlsruher SC i VfL Bochum z SC Freiburg. Mecze odbędą się w środę.

1.FC Union Berlin - FC St. Pauli 2:1 (1:1)
0:1 - Kyereh 21'
1:1 - Becker 45'
2:1 - Voglsammer 75'