Kapitalna bramka w Lidze Mistrzów! Golkiper był bez szans [WIDEO]

Lautaro Martinez zdobył jednego z najładniejszych goli w tej edycji Ligi Mistrzów! Piłkarz Interu Mediolan po kapitalnym strzale pokonał golkipera Liverpoolu, ale na awans do kolejnej rundy to nie wystarczyło.

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Lautaro Martinez zdobywa bramkę w meczu Ligi Mistrzów Liverpool - Inter Mediolan Twitter / Polsat Sport / Lautaro Martinez zdobywa bramkę w meczu Ligi Mistrzów Liverpool - Inter Mediolan
W pierwszym spotkaniu w Mediolanie Liverpool FC wygrał 2:0. W rewanżu Inter zdołał odpowiedzieć tylko jednym golem. W 61. minucie bajecznym uderzeniem popisał się Lautaro Martinez.

Bramkowa akcja rozpoczęła się od straty gospodarzy na własnej połowie. Po kilku szybkich podaniach piłka w końcu trafiła do Argentyńczyka, który przymierzył zza pola karnego.

Piłka wleciała praktycznie w samo okienko bramki Alissona. Brazylijczyk wyciągnął się jak długi, ale nie zdołał zatrzymać tego fantastycznego strzału (zobacz bramkę na samym dole). "Ależ przepiękne uderzenie" - emocjonował się komentator Polsatu Sport.

Chwilę później Inter po czerwonej kartce osłabił Alexis Sanchez. Mediolańczycy już nie zdołali doprowadzić do dogrywki i tegoroczną edycję Ligi Mistrzów zakończyli na 1/8 finału (więcej o meczu TUTAJ).

Martinez na gola w Lidze Mistrzów czekał aż 490 dni. Poprzednio z trafienia cieszył się w listopadzie 2020 r. w meczu z Realem Madryt.