Popis Kamila Grosickiego. Kadrowicz wkręcił rywala w ziemię [WIDEO]

Czesław Michniewicz mógł cmokać z zachwytu po kolejnej bramce Kamila Grosickiego. Piłkarz Pogoni Szczecin wyrolował defensorów Wisły Płock.

Rafał Szymański
gol Kamila Grosickiego Twitter / Canal+ Sport / Na zdjęciu: gol Kamila Grosickiego
W piątek Pogoń Szczecin walczyła o ligowe punkty z Wisłą Płock i była niekwestionowanym faworytem tej rywalizacji. Lider PKO Ekstraklasy wyszedł na prowadzenie w 33. minucie.

Kamil Grosicki znowu wystąpił w roli głównej. Kadrowicz kapitalnie opanował piłkę w polu karnym "Nafciarzy", obrócił się i z dziecinną łatwością ograł Adama Chrzanowskiego. 33-latek mocno uderzył po ziemi, a Krzysztof Kamiński nie uchronił przyjezdnych przed stratą bramki.

Wisła zdołała wyrównać wynik przed końcem pierwszej połowy. W 37. minucie meczu na listę strzelców wpisał się niezawodny Łukasz Sekulski. Płocczanie wygrali 2:1 w 28. kolejce, po przerwie Jorginho zdobył decydującą bramkę.

Grosicki jest w wybornej formie po powrocie ze zgrupowania Biało-Czerwonych. Skrzydłowy zapisał na swoim koncie bramkę i asystę w spotkaniu z Górnikiem Łęczna (4:0). W trwających rozgrywkach PKO Ekstraklasy ma już na koncie sześć goli.

Czesław Michniewicz przejął stery w kadrze i powołał gwiazdę "Portowców". Grosicki obejrzał z ławki mecz ze Szwecją (2:0), a po końcowym gwizdku w szatni zaintonował przyśpiewkę na cześć selekcjonera.

Legenda Legii bezlitosna dla Boruca. "Jest roztyty, ma nadwagę"
Błąd bramkarza i chirurgiczna precyzja. Efektowny gol w PKO Ekstraklasie [WIDEO]

Czy Grosicki jest najlepszym piłkarzem w PKO Ekstraklasie?