"Messi to 'tylko' dobry piłkarz". Były reprezentant Polski wskazał najlepszego

Od lat trwa gorąca dyskusja na temat najlepszego piłkarza na świecie. Najczęściej padają nazwiska: Ronaldo, Messiego i Lewandowskiego. Swoje zdanie w tej kwestii przedstawił Radosław Matusiak, były kadrowicz.

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Lionel Messi PAP/EPA / Na zdjęciu: Lionel Messi
Messi czy Ronaldo ? A może Lewandowski? Ostatnio do tego grona dołączył też Francuz Benzema, który jest podobno mocnym faworytem do zdobycia Złotej Piłki za 2022 rok. Kluczowe pytanie jest: który z nich jest najlepszy na świecie?

Od lat trwa gorąca dyskusja na ten temat. Pojawiają się różne opinie, eksperci przekrzykują się w tej kwestii, przerzucają argumentami.

Swój głos w dyskusji - za pomocą Twittera - przedstawił Radosław Matusiak, były reprezentant Polski.

Ten jest zdania, że najlepszym graczem na świecie jest Portugalczyk Cristiano Ronaldo, choć przez lata uważał, że to Argentyńczyk Lionel Messi jest prawdziwym dominatorem. Zmienił opinię po transferze Messiego do PSG. Tam już piłkarz tak nie czaruje.

"Kiedyś uważałem, ze Messi jest bezsprzecznie najlepszym piłkarzem świata. Może nawet w historii. Ale patrząc na niego w PSG, muszę oddać hołd Ronaldo. W każdym klubie strzela min 100 bramek, w każdym jest liderem. Messi poza Barceloną niestety to "tylko" dobry piłkarz" - napisał na Twitterze.

Pod jego wpisem rozgorzała dyskusja, fani sporo słów poświęcili Messiemu. Jeden z nich zauważył: "W Barcelonie był sercem i mózgiem w ostatnich latach, a w PSG jest jednym z wielu".

Przypomnijmy, że Messi w 2021 roku po raz siódmy w karierze zdobył Złotą Piłkę. Drugie miejsce w prestiżowym plebiscycie zajął Robert Lewandowski.

Zobacz także:
"Za wszelką cenę". Nowe informacje nt. przyszłości Zielińskiego
Jesus Jimenez, była gwiazda Górnika: "W Toronto czuję się znakomicie. Z Polski brakuje mi jednego"

ZOBACZ WIDEO: Z Pierwszej Piłki #6: Lewandowski jest z innej planety! Takich kozaków wcześniej nie mieliśmy
Najlepszym piłkarzem na świecie jest...?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×