Rosjanie nagle przerwali transmisję. Padły skandaliczne słowa

Rosjanie po raz kolejny przerwali transmisję meczu Bundesligi ze względu na poparcie Ukrainy na stadionie. Szokujące były słowa komentatora, który odniósł się do zachowania Niemców.

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Rosjanie przerwali transmisję Twitter / Kanał Bundesligi / Rosjanie przerwali transmisję
Po raz kolejny w tym sezonie rosyjscy kibice nie zobaczyli całego meczu Bundesligi. Na początku kwietnia przerwano transmisję spotkania pomiędzy Borussią Dortmund i RB Lipsk.

Teraz rosyjska telewizja Match TV zdecydowała się na podobne rozwiązanie przy transmisji meczu Borussia M'gladbach - RB Lipsk (3:1).

Rosjanie... po dwóch minutach wyłączyli realizację meczu! Nadawca po raz kolejny przerwał transmisję z powodu napisów "Stop wojnie" na stadionie oraz żółto-niebieskich flag.

Serwis fanday.net informuje, że na samym początku spotkaniu pojawił się bardzo dziwny baner, którym - zdaniem portalu - kanał telewizyjny próbował uchronić się przed pokazaniem pewnych treści.

ZOBACZ WIDEO: Piekielnie ważny miesiąc dla Milika. "Dwa cele są proste"

"Redakcja kanału telewizyjnego ostrzega, że ​​w audycji mogą być użyte odniesienia (w tym logo i symbole) do organizacji, których działalność jest zabroniona na terytorium Federacji Rosyjskiej" - można było przeczytać.

Szokujące, a zarazem kuriozalne słowa, wypowiedział rosyjski komentator, który przerwał audycję. W swoim krótkim przemówieniu odniósł się do zachowania Niemców.

- Niestety nasi niemieccy koledzy uważają, że wyrażenie "sport poza polityką" już nie działa i jest to dla nich ważniejsze. Dlatego niestety dzisiaj kończy się nasza audycja - powiedział.

Przypomnijmy, że Bundesliga organizuje wiec poparcia dla Ukrainy, umieszczając na stadionach transparenty z napisami "Stop wojnie" na niebiesko-żółtym tle.

Czytaj także:
Ogromne pustki na PGE Narodowym. Policja nie wpuszcza kibiców
"Nieodpowiedzialne decyzje". Tłumy nie weszły na finał Pucharu Polski. Minister grzmi!

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×