Zobacz nagłówki światowych mediów po odpadnięciu Polski z Euro

Reprezentacja Polski jest pierwszą drużyną, która straciła nawet matematyczne szanse na wyjście z grupy na Euro 2024. Fakt ten nie umknął uwadze zagranicznych mediów.

Szymon Michalski
Szymon Michalski

"The Sun"

"Pierwsza drużyna odpadła z Euro 2024 w wyniku ogromnego zwrotu akcji w starciu Francji z Holandią" - czytamy w tytule artykułu, który ukazał się w brytyjskim wydaniu "The Sun".

"Los Polski został przypieczętowany po remisie 0:0 pomiędzy Holandią a Francją. Wcześniej tego dnia podopieczni Michała Probierza przegrali z Austrią 1:3. Polska potrzebowała, by Holandia pokonała Francję, żeby pozostać w turnieju" - dodano.

Oglądaj mecze reprezentacji Polski w Pilocie WP (link sponsorowany)

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
Komentarze (109)
 • LEOnidaS Zgłoś komentarz
  Polska nie jest pierwszą drużyną, która na pewno odpada z Euro po fazie grupowej !!! Pierwszą są Węgry, które też przegrały swoje pierwsze dwa mecze i także nie mają szans na drugie
  Czytaj całość
  miejsce, a zajęcie trzeciego też im nie daje żadnych nadziei na awans !!!
  • Treser treseraklonów Zgłoś komentarz
   To już nie jest nawet drewno tylko trociny , próchno i larwy kornika !
   • Treser treseraklonów Zgłoś komentarz
    To już nie jest nawet drewno tylko trociny , próchno i larwy kornika !
    • Daniel Hałas Zgłoś komentarz
     Nie narzekamy! Zdobyliśmy przecież pierwsze miejsce! Odpadliśmy pierwsi!
     • Piotr Mnich Zgłoś komentarz
      przynajmniej są w czymś najlepsi. jako pietwsi odpadają z turnieju.
      • Wroclove Zgłoś komentarz
       Zanada jaki kraj taka piłka
       • Dimka Zgłoś komentarz
        Proszę by Ministerstwo Sportu wraz z Ministerstwem Kultury złożyły się na cyfryzację archiwów analogowych Mistrzostw Świata 1974 i 1978 i udostępniło na multipleksie ogólnodostęnym.
        • Adam5213 Zgłoś komentarz
         Piłka nożna, nie jest naszym sportem narodowym. Za moich czasów się grało wszędzie w szkole, po szkole, gdzie się tylko dało. A teraz się siedzi z nosem w telefonie.
         • Dimka Zgłoś komentarz
          Polscy piłkarze, technicznie są słabi,............ wszyscy. To że Lewandowski wystrzeliwał tyle bramek w lidze niemieckiej, to zasługa technicznie dobrych piłkarzy, którzy sytuację
          Czytaj całość
          bramkowe wypracowali
          • Loża Szyderców2 Zgłoś komentarz
           Dlaczego do kadry bierze się kalekę i wypuszcza go na boisko? Kasa i kumoterstwo.
           • flexio Zgłoś komentarz
            Zarówno ligi jak i reprezentacje byłych demoludów odstają na kilka długości od lig i reprezentacji zachodnioeuropejskich. Są wyjątki (Chorwacja) ale to tylko potwierdza regułę. Gdzie
            Czytaj całość
            szukać przyczyny? Wydaje mi się, że w postsocjalistycznej mentalności - "czy się stoi, czy się leży" piłkarzowi się należy. W klubie zachodnim by zrobić karierę trzeba ciężko pracować, ciągle doskonalić technikę, być na boisku walecznym i dawać z siebie wszystko. To ogólna recepta na sukces w kapitalizmie. W socjalizmie wystarczył talent, trochę pracy, a reszta to układy i automarketing. I tak mimo 35 lat od zmiany ustroju to funkcjonuje. A nad status quo czuwa niereformowalny, zapijaczony, komunistyczny PZPN! Zmiany trenerów nie wystarczą. Trzeba zmienić zawodników z kopiących gałę konsumentów benefitów, na walecznych, pracujących nad sobą sercem i duchem piłkarzy. Na koniec sprawa treningów. Po sukcesie 1982 r. Jan Furtok zaczął grać w niemieckim klubie. W wywiadzie skarżył się, że trener kazał mu dalej i szybciej biegać, a on już nie miał siły ani ochoty! Ale tam na kasę musiał zapracować wynikami!
            • Loża Szyderców2 Zgłoś komentarz
             Drewniaka należy wywieźć na taczkach na skład opału.
             • cezary kozlowski Zgłoś komentarz
              jakby wyslali reprezentacje koszykowki to by lepiej zagrali
              Zobacz więcej komentarzy (31)