El. ME 2020: Polska - Łotwa. Śledź relację przedmeczową oraz rywalizację w innych spotkaniach!

Relację prowadzi : autor:
Kuba Cimoszko

Jakim wynikiem zakończy się mecz Polska - Łotwa?

Skomentuj 0

Skomentuj 0
Skomentuj 0

Dla nas jednak najważniejsze jest już spotkanie na Stadionie Narodowym.

Skomentuj 0

A tutaj można na spokojnie jeszcze raz prześledzić szczegóły pierwszego meczu w polskiej grupie:

Skomentuj 0

Skomentuj 0
  • Skomentuj 0

Chorwaci nie dali rady strzelić 2 gola - 3 punkty zostają na Węgrzech!

Skomentuj 0

Kończą się spotkania rozgrywane o 18. Izrael niespodziewanie pokonał 4:2 Austriaków, zaś Szkoci ograli 2:0 na wyjeździe San Marino. Chorwaci walczą jeszcze o wyrównanie w swoim meczu na Węgrzech.

Skomentuj 0

Skład Niemców na spotkanie z Holandią chyba nie zaskakuje...

Skomentuj 0

A tymczasem Węgrzy prowadzą 2:1 z Chorwatami. Gola w 77. minucie strzelił Patkai. Wicemistrzom świata nie pomogła więc nietypowa obecność prezydent kraju.

Skomentuj 0

Arnautović stara się jeszcze poderwać rodaków - Izrael prowadzi już tylko 4:2. WIĘCEJ

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Johnny Russel trafia na 2:0 w San Marino - szkoccy kibice mogą odetchnąć.

Skomentuj 0

Polacy już na miejscu!

Skomentuj 0

Munis Dabbur na 4:1! To jest prawdopodobnie koniec marzeń Austriaków na choćby punkt. WIĘCEJ

Skomentuj 0

Karty odkryte - wiadomo już jak zagramy dzisiejszego wieczoru!

Skomentuj 0

A tymczasem coraz bliżej do meczu Polaków. Łotwa jest uznawana za autsajdera naszej grupy, ale nie oznacza to wcale łatwych 3 punktów. W 2002 roku w Warszawie potrafiła już nas sprowadzić na ziemię, wygrywając 1:0. Gola strzelił wówczas Juris Laizans, z którym udało nam się niedawno porozmawiać:

Skomentuj 0

Zahavi ustrzelił hat-tricka! Austria przegrywa już 1:3 i - co tu dużo gadać - ma olbrzymie problemy. WIĘCEJ

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Ruszyły drugie połowy w trwających spotkaniach. Ciekawe, czy Austriacy zdołają podnieść się po dwóch ciosach Zahaviego.

Czy Austriacy zdołaja wywieźć z Izraela choćby punkt?

Skomentuj 0

Przerwa we wszystkich trwających spotkaniach. Warto więc zajrzeć w międzyczasie z kim przyjdzie nam dzisiaj grać:

Skomentuj 0

Izrael wychodzi na prowadzenie! Po raz drugi Zahavi.

Skomentuj 0

Także Węgrzy trafiają na 1:1 z Chorwatami za sprawą Adama Szalaia. Coraz ciekawiej...

Skomentuj 0

Wyrównanie w meczu Izraela z Austrią. Doprowadził do niego Eran Zahavi! WIĘCEJ

Skomentuj 0

Po pół godzinie gry bez zmian. Nadal we wszystkichtrwających  meczach minimalne prowadzenie gości.

Skomentuj 0

Igors Tarasovs przed meczem Polska - Łotwa zapewnia, że jego reprezentacja powalczy z nami o korzystny rezultat:

Skomentuj 0

Ante Rebić dał prowadzenie Chorwatom z Węgrami. A więc we wszystkich 3 trwających spotkaniach 1:0 prowadzą goście!

Skomentuj 0

Wszyscy czekamy już na wieczorne spotkanie na Stadionie Narodowym. Jak zagrają Polacy?

Skomentuj 0

A tymczasem zmiana wyniku w najbardziej interesującym nas spotkaniu. Austriacy już prowadzą w Izraelu po golu Marko Arnautovicia!

Skomentuj 0

Warto wspomnieć, że w pierwszym rozegranym dziś meczu Rosjanie pewnie pokonali Kazachstan.