Sędzia przedłużył mecz o minimum 3 minuty.

1
3
89'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Drygas. Za faul na Mladenoviciu. To czwarta żółta kartka Drygasa, nie zagra w kolejnym meczu.

Pogoń Szczecin
12
10
1
2
4
88'

Z rzutu wolnego Kucharczyk, jednak bez strzału ze strony szczecinian.

7
7
1
4
86'
ZMIANA
85'

Spokojna obrona Boruca po strzale Kowalczyka.

8
6
3
3
84'

Atak Legii, Slisz nie zmieścił się w polu gry. Od bramki Stipica.

5
4
2
4
5
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kamil Drygas. Pewny strzał i gol z karnego Drygasa!

20
14
12
18
82'

Rzut rożny dla Pogoni. Po dośrodkowaniu Gorgona, faulowany Bartkowski przez Szabanowa i mamy rzut karny dla gości!

18
10
7
12
15
79'
ZMIANA
7
7
4
4
76'

Kozłowski wygarnął piłkę, którą Mladenović posyłał w kierunku Gwilii.

11
9
2
4
4
75'

Luquinhas zbyt mocno podał piłkę w stronę Pekharta. Od bramki Stipica.

5
7
1
5
2
74'

Gwilia od razu po wejściu na boisko miał swoją szansę, jednak tym razem obronił Stipica.

8
10
1
3
4
74'
ZMIANA
73'

Szybkie akcje i dużo strat z obu stron.

7
6
1
2
2
72'

Strzał Kozłowskiego z dystansu, piłka przeszła ponad poprzeczką.

7
7
1
2
1
71'

Tempo meczu w drugiej połowie nie powala.

8
8
2
2
2
69'

Żółtą kartkę otrzymał Andre Martins. Za faul na Kozłowskim.

Legia Warszawa
7
7
1
3
6
67'

Po rzucie wolnym, niecelnie głową strzelał Wieteska.

8
7
2
4
3
66'

Żółtą kartkę otrzymał Kacper Kozłowski. Za faul na Martinsie.

9
6
3
63'
ZMIANA
62'

Luquinhas nieco zbyt optymistycznie zagrał piłkę do Kapustki, który stracił piłkę. Udana interwencja defensywna Zecha.

8
7
2
2
3
60'

Nieudane dośrodkowanie Mladenovicia.

7
7
1
2
3
58'

Żółtą kartkę otrzymał Artem Szabanow. Za faul na Smolińskim.

6
7
1
3
5
57'

Głową strzelał Frączczak, jednak uderzył piłkę nad bramką.

10
8
2
1
2
56'

Kozłowski ograł Szabanowa, po chwili Pogoń wywalczyła rzut rożny.

8
7
1
1
3
56'

Filip Mladenović przymierzył w mur z rzutu wolnego.

6
6
2
2
55'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Dąbrowski. Za faul na Kapustce.

10
8
53'

Strzał Zecha z dystansu, zdecydowanie obok spojenia słupka z poprzeczką bramki Artura Boruca.

8
8
2
3
2
52'

Z rzutu wolnego Frączczak, jednak trafił wprost w mur Legii.

9
8
2
2
7
52'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Wieteska. Za faul na Kozłowskim.

8
8
1
1
9
50'

Pogoń zamknęła Legię w hokejowym zamku. Brakuje jednak wrzutek w pole karne.

8
8
2
4
7
48'

Pogoń stara się atakować. Kozłowski dograł piłkę w pole karne, jednak zgarnęli ją warszawianie.

7
10
1
1
47'

Bardzo spokojny początek II połowy.

7
8
czas Druga połowa
45+2'

Gol uznany, gramy dalej.

15
12
1
4
12
45+2'

Sędzia jeszcze korzysta z wideoweryfikacji.

13
8
2
2
6
45+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adam Frączczak.

Artur Boruc doskonale obronił strzał rywala, dobijał jednak Frączczak, który przeskoczył nad Wieteską i strzelił kontaktowego gola!

35
20
5
9
29
45'

Arbiter przedłużył I połowę o minimum minutę.

11
8
6
3
3
45'

To powinien być gol! Po rzucie wolnym z kilku metrów chciał strzelać Szabanow, jednak fatalnie skiksował!

9
6
1
2
2
43'

Żółtą kartkę otrzymał Konstantinos Triantafyllopoulos. Za faul na Luquinhasie.

11
9
3
1
2
41'

Pogoń stara się nieśmiało atakować, ale może się wydawać, że zawodnicy Kosty Runjaicia chcieliby się już znaleźć w autokarze powrotnym do Szczecina.

9
10
3
39'

Juranović zdecydował się na strzał, piłka przeleciała nad poprzeczką bramki Stipicy.

5
7
1
1
2
38'

Nieudany rzut rożny Pogoni, szczecinianie zdołali jednak powstrzymać kontratak Legii.

9
9
3
1
2
38'

Smoliński wywalczył rzut rożny, piłkę wybił Szabanow.

9
8
1
2
37'

Strzał Kozłowskiego z dystansu mocno niecelny. Od bramki Boruc.

9
9
2
35'

Tym razem nieudany rzut rożny Legii.

9
11
3
7
8
35'

Z dystansu strzelał Szabanow, tym razem piłkę strącił Stipica.

8
8
2
2
1
33'

Mladenović dograł piłkę z lewej strony boiska. złapał ją Stipica.

8
8
1
3
31'

Sędzia oszczędził Gorgona faulującego od tyłu Kapustkę. Obyło się bez kartki.

9
8
2
1
6
29'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Wieteska. Asystował mu Andre Martins.

Z rzutu rożnego krótko piłkę dograł Andre Martins, który krótko rozegrał piłkę, po czym wrzucił ją w pole karne. Najlepiej wyskoczył Wieteska i Stipica pokonany po raz czwarty!

50
30
7
4
13
29'

Legia wciąż "gryzie trawę" w Warszawie. Kapustka wywalczył rzut rożny.

10
6
1
2
4
28'

Tym razem nieudany rzut rożny Pogoni. Od bramki Boruc.

9
5
3
2
1
27'

Krótko rozegrany rzut wolny Pogoni, z dystansu strzelał Kucharczyk, jednak doskonale piłkę na poprzeczkę strącił Artur Boruc! Najlepsza szansa Pogoni.

18
12
2
1
8
24'

Faul Jędrzejczyka po rzucie rożnym Legii. Piłka dla szczecinian.

10
9
1
24'
ZMIANA
23'

Pogoń ma 56% posiadania piłki - ta sytuacja pokazuje, że ta statystyka jest niewiele warta.

8
8
1
22'

Duże zamieszanie w polu karnym Pogoni, ostatecznie dwóch rywali zdołało wyłuskać piłkę Pekhartowi.

7
7
1
3
1
19'

Mladenović szukał Pekharta w polu karnym, jednak przecenił wzrost Czecha. Od bramki Stipica.

9
9
1
3
19'

Juranović wrzucił piłkę w pole karne, jednak piłkę wybił głową jeden z Portowców. Dopadł do niej Kapustka, tym razem bez rezultatów. Przynajmniej na chwilę goście wyszli spod własnej bramki.

8
9
1
1
1
17'

Gdy Pogoń podchodzi pod połowę rywala, błyskawicznie traci piłkę. Kolejne gole wiszą w powietrzu.

9
8
1
1
1
16'

Jeszcze niedawno na tym stadionie Polska grała z Andorą. Jak pamiętamy, 3:0 Biało-Czerwoni prowadzili nieco później niż dziś Legia z Pogonią.

13
10
1
3
4
14'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tomas Pekhart.

Pekhart podszedł do piłki i mamy gola! To 21. gol Czecha w tym sezonie!

46
28
8
6
20
13'

Dramat Pogoni Szczecin trwa! Mata dotknął piłkę ręką we własnym polu karnym. Będzie "jedenastka"!

15
11
3
2
11
11'

Pogoń Szczecin miała jak dotąd najmniej straconych bramek w całej lidze. Teraz szczecinianom może być bardzo trudno odmienić losy spotkania.

11
9
2
2
4
10'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tomas Pekhart. Asystował mu Josip Juranović.

Legia prowadzi już różnicą dwóch bramek! Luquinhas doskonale rozprowadził Juranovicia, ten dograł piłkę w pole bramkowe, gdzie doskonale ustawiony Pekhart podwyższył na 2:0!

54
37
11
12
25
7'

Po straconym golu Pogoń zaczęła grać piłką, jednak szczecinianie nie potrafią się przebić pod pole karne rywala.

11
8
2
1
3
4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Filip Mladenović. Asystował mu Josip Juranović.

Legia Warszawa już prowadzi! Po podaniu przez całe boisko, Mladenović strzałem z pierwszej piłki otworzył wynik meczu!

56
40
6
9
25
3'

Legia od początku dominuje, Pogoń broni się całym zespołem.

14
11
1
2
3
2'

Pierwsza akcja Legii Warszawa, piłkę po dośrodkowaniu Mladenovicia na raty złapał Stipica!

10
8
1
1
czas Start meczu
17:25

Mecz sędziuje Szymon Marciniak. Arbiter VAR, to Tomasz Musiał.

7
7
2
1
1
17:25

"Sen o Warszawie" rozbrzmiał się na stadionie. Piłkarze wychodzą na boisko!

11
8
1
1
17:25

Warszawski stadion już gotowy na piłkarzy. Mecz lidera z wiceliderem - oby piłkarze stanęli na wysokości zadania!

8
7
1
2
1
16:44

To niewątpliwie hit PKO Ekstraklasy. Legia Warszawa to lider z 48 punktami, Pogoń jest wiceliderem i ma 41 "oczek". W przypadku zwycięstwa Legii, jej przewaga nad wiceliderem wzrosłaby do 10 punktów na 7 meczów przed końcem. Jeśli wygra Pogoń, końcówka sezonu może być jeszcze ciekawa.